Pomysły na biznes

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kasiunia »

Czy jest wam znane pojęcie takie jak lejek konwersji ? - Pewnie większość z czytających w ogóle nie wie o czym mowa. Tymczasem lejek konwersji rządzi zachowaniami klientów – jeśli świadomie go zaplanujemy. Zachęcam do lektury tego bloga - commplace/pl/blog/lejek-konwersji-jak-go-zbudowac-w-twojej-branzy/ - to blog o tematyce biznesowej. Właśnie tam wyjaśniono czym jest lejek konwersji i za co odpowiada. Zresztą to tylko jeden z tematów ale ciekawych rzeczy znaleźć można znaleźć tam zdecydowanie więcej.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Kswerk »

Jak się chce otworzyć biznes to warto od samego początku mieć dobre biuro rachunkowe. Na przykład ja wspólpracuje z ksiegowiwroclaw/pl/ - zajmują się dla mnie pełną księgowością

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Danuta »

Mój mąż prowadzi firmę budowlaną. A ja ostatnio oglądając propozycje różnych firm, trafiłam na taką ofertę tu niszczeniedokumentow.eu/pojemniki-zgodne-z-rodo/ W tych pojemnikach można gromadzić dokumentację, nośniki danych przeznaczonych do zniszczenia. Obowiazują nas przecież przepisy RODO. Myślę że mężowi się spodoba ta oferta. Moim zdaniem powinien podpisać z tą firma umowę, nie będdzie się w tedy niczym martwić. Odbiorą pojemniki i bezpiecznie dostarczą do niszczarni.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: chorobo »

Cześć. Ostatnio zainteresowałam się, jak wygląda rekrutacja talentów w it znajomy podpowiedział mi, że na blogu firmy talentplace, można znaleźć wiele ciekawych artykułów, które poruszają ten temat. Jeżeli jesteście tym zainteresowani, to wam również polecam tam zajrzeć.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: sofia11 »

U nas świetnie sprawdza się odzież reklamowa. Nasi klienci uwielbiają nasze czapki z logo i koszulki. Dodatkowo pracownicy mają stroje z haftowanym logiem zamówione w GQB i wyglądają bardzo profesjonalnie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wspołpracę z tą firmą.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zezowaty »

Każdy ma inny pomysł na swój biznes. Najłatwiej decydować się patrząc na swoje zainteresowania, umiejętności a też i na wykształcenie. Jak już się zdecydujecie i będziecie szukać pracowników to zobaczcie tu poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace Tu każdy pracodawca może publikować w dowolnej ilości ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. Co ważne ogłoszenia są bezpłatne.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: pariss »

moim zdaniem w obecnych, dość trudnych czasach, produkcja ma się całkiem niezłe i warto w to iść :) tu na pewno będzie niezbędna współpraca z dobrym dystrybutorem surowców takim jak na przykład firma Oqema oqema/pl/. Bardzo rozbudowana oferta, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Na plus dobry kontakt z klientem oraz korzystne warunki finansowe.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: violet »

Pomysły biznesowe możemy mieć różne, ale prawda jest taka, że to od nas zależy tak naprawdę, co będziemy robić. Warto jednak nie tylko zbadać rynek przed otwarciem biznesu, ale także i poznać nowe możliwości, jakie są oferowane dla biznesu. Jeśli mam być szczera, to opisany tu doradcafinansowy-lodz/pl/faktoring-lodz/ faktoring również pod to podchodzi.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Android »

Jak ja otworzę swój biznes to na pewno postawię na początku na rozwój i innowacyjność. Wiem że jak skorzystam z oferty wins/pl/ to szybko będę miał wdrożone rozwiązania informatyczne które usprawnią księgowość jak i sprzedaż poprzez sieć. Będę miał też dostęp do aktualnych zmian podatkowych i prawnych więc uniknę błędów.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zuzia852 »

Moim pomysłem na biznes okazała się nowoczesna plantacja. Wpadłam na niego niedawno po odwiedzeniu tej strony internetowej: sadowniczeabc/pl/ wiele podobnych przejrzałam, aż wpadł mi do głowy rewelacyjny pomysł, który cały czas udoskonalam. Myślę, że trafiłam na niszę rynkową.


ODPOWIEDZ