Pomysły na biznes

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: sofia11 »

Ja bym bardzo chciała, żeby nasze firmowe produkty były dostępne za granica. Nie licze póki co na podób zachornich rynków. raczej skupiam się na wschodzie. Wiem, ze musimy mieć m.in certyfikaty certyfikat zgodności gost r ex. Po weekendzie będę kontaktowac się w tej sprawie z CCRW.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: kasiunia »

Każdy pomysł na biznes, który okaże się skuteczny będzie dobrym rozwiązaniem. Prowadzenie biznesu obarczone jest jednak dość sporym ryzykiem. Biznes potrzebuje jak tlenu pracowników oraz kapitału. Kapitał jeszcze jakoś można załatwić ale ostatnio bardzo źle jest z pracownikami. Może warto zastanowić się i dowiedzieć się czy aby moja firma nie kwalifikuje się do zastosowania automatyzacji pewnych procesów produkcyjnych. Zapraszam do lektury tego bloga - fitech/pl/blog/fitech-opinie/ .Prowadzi go firma, która wdraża nowinki z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych w życie gospodarcze firm.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: zdrowaja »

Moim zdaniem ważne jest poznanie rynku. Wtedy i tylko wtedy możemy się zdecydować na coś takiego, co nam po prostu wyjdzie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie bif24/pl/biznes/jak-firma-z-gubina-odnosi-sukcesy-za-granica/ wpisy. Tu macie napisane o pewnej firmie, która zajmuje się ogrodzeniami kutymi. Dowiecie się, dlaczego odniosła sukces.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli prowadzicie biznes w którym są wykorzystywane wózki widłowe to koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości akumulator do wózka widłowego. Z pewnością wiecie, że odgrywa bardzo istotną rolę, gdyż bez niego nie uda się przeprowadzić ani operacji unoszenia ładunków, ani wprawić kół pojazdów w ruch. W urządzeniach tego typu akumulatory są niezbędne, zapewniając źródło energii. Nie można dopuścić do sytuacji w której całkowicie wasz akumulator zakończy pracę, gdyż może to strasznie opóźnić pracę zanim wymienicie go na nowy.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: irenka »

Myśląc o biznesie warto pomyśleć także o narzędziach, które ułatwią pracę. Jednym z takich narzędzi będzie z pewnością system rezerwacji online. Od siebie proponuję sprawdzić system Bookero. Wygodny, przyjazny, z funkcjonalnościami, które ułatwiają komunikację z klientem. System można zintegrować z fb i stroną Proste i wygodne.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: lunka »

Uważam, że warto zdecydować się rownież na doradztwo IT prowadząc swójn własny biznse. Wiele zależy tu od konkretnych potrzeb danej organizacji i poszczególnych osób, oraz od zakresu wybranych usług.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Pomysły na biznes

Post autor: bubaa »

Pomysłów na biznes jest wiele, to zależy co tak naprawdę nas interesuje i jaka gałąź ma się dobrze w obecnych czasach. Ja coraz częściej myślę o produkcji własnej linii suplementów diety i mam już nawet namiar na firmę Oqema oqema/pl/. Oni zajmują się dystrybucją oraz importem porządnych jakościowo surowców chemicznych. Warto skorzystać, można liczyć na profesjonalną obsługę a do tego konkurencyjne ceny.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja ostatnio stwierdziłam, że czas zainwestować w porządne słupki zabezpieczające do swojej firmy udało mi się znaleźć bardzo ciekawe rozwiązania w tym zakresie na stronie tego sklepu riseweb/pl, więc jeżeli jest to się tym zainteresowani, to koniecznie nam zajrzyjcie

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: Danuta »

Teraz w każdym biznesie potrzebny jest dobry sprzęt komputerowy. Ja wybrałam dla siebie laptop tu itnes/pl/laptopy-lenovo-thinkbook-15-g2-are/laptop-lenovo-thinkbook-15-g2-are-20vg9lx3ppb-ryzen-5-4500u-15-6-fhd-ips-ram-16gb-ssd-512gb-szary-windows-10-pro-3-lata-dtd.html Lenovo jest uznane za najbardziej znaną markę na rynku. A ich laptopy uchodzą za niezniszczalne. Myślę że na tym sprzecie dobrze się bedzie pracować.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Pomysły na biznes

Post autor: JagodaLa »

Souvre jest w Polsce, we Włoszech, w Anglii, zdrowe produkty Souvre podbiły serca Klientów na wielu rynkach zagranicznych: między innymi w Niemczech, Irlandii, Szkocji, na Ukrainie, w Holandii, Belgii … i wielu innych Państwach Europy. Souvre jest dziś w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Na każdym etapie współpracy wszystkim Partnerom Biznesowym zapewnia wsparcie. Jako Partner zyskasz dostęp do szkoleń z zakresu kosmetyki i wellness. Dzięki nim, rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze i poznasz model biznesu. pl.souvre/com/pl/auth/sign-up/498811b36e2ca052e8e880c75039d884


ODPOWIEDZ