Biznes przez internet

zuzia852
Posty: 83
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Biznes przez internet

Post autor: zuzia852 »

Internetowe biznesy najlepiej jest promować właśnie też w internecie, to wiem od dawna, odkąd prowadzę swój sklep z kosmetykami. Mam dla was też dobry artykuł https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... tresciach/ o tym jak można taką reklamę jeszcze bardziej wykorzystać do pozyskania nowych klientów.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Biznes przez internet

Post autor: Jsigowacy »

Prowadzenie z sukcesem biznesu w Internecie wcale nie jest łatwe, dlatego warto w tym przypadku zaufać fachowcom. Ja polecam specjalistów od seo z agencji GreenWeb. Umieszczają na swojej stronie wiele ciekawych artykułów, jak np. ten https://www.greenweb.pl/jak-usunac-para ... analytics/.

karinaMa
Posty: 98
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Biznes przez internet

Post autor: karinaMa »

Zgadzam się, to dobry pomysł. W końcu jeśli dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tematu prowadzenia biznesu, to dlaczego mielibyście z tego nie skorzystać? Najlepiej byłoby zajrzeć do https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/ i przekonać się, w jaki sposób moglibyście usprawnić Waszą działalność. Czuję, że to może być dla Was bardzo dużym ułatwieniem, bo coraz więcej branż przestawia się na działalność online.


ODPOWIEDZ