marketing online

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: marketing online

Post autor: zuzia852 »

Hej, jaka Waszym zdaniem agencja social media jest godna polecenia? Muszę wynająć jakąś do promocji mojego sklepu ze zdrową żywnością. Zauważyłam, ze ostatnio sprzedaż dość mocno spadła. Nie wiem, czym jest to spowodowane.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: marketing online

Post autor: zuzia852 »

Reklam jest bardzo dużo jak nie w internecie to i w telewizji. Jeżeli chcesz powiększyć grono odbiorców to możesz zrobić konkurs dla swoich klientów. Jak napisać dobry regulamin do konkursu? Jeśli nie wiesz to zobacz to bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/jak-napisac-regulamin-konkursu-by-dobrze-zabezpieczyc-siebie-i-uczestnikow koniecznie zapoznaj się z informacjami!

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: marketing online

Post autor: kasiunia »

Wszystkie firmy ,bez względu na to czy działają on-line czy w realu powinny prowadzić działania marketingowe. Trzeba oczywiście działania dostosować do rodzaju i rozmiarów prowadzonej działalności .Pierwszą rzeczą jaka powinny wszystkie firmy załatwić są ulotki oraz wizytówki. W wielu przypadkach spotkałam się jak firmy zamawiają chustki higieniczne z logo firmy. Rozdając takie chustki firmie naszego kontrahenta cały czas przypominamy o naszym istnieniu .

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: marketing online

Post autor: sofia11 »

Reklama w internecie jest najskuteczniejsza! Tutaj inspiracjemarketingowe/pl/google-ads-w-10-krokach-czyli-jak-sie-reklamowac-w-wyszukiwarce/ znajdziecie artykuł na temat reklamy w wyszukiwarce. Warto się z nim zapoznać i wykorzystać porady ,które tam znajdziecie.


ODPOWIEDZ