Reklamy na facebooku

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Reklamy na facebooku

Post autor: Laieta40 »

Znacie może jakąś profesjonalną firmę, która oferuje pomoc przy reklamach na facebooku? Szukam kogoś naprawdę porządnego, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Do tej pory w internecie trafiłem jedynie na ten link https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... -facebook/ . Chociaż z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie. Czy warto się na nich skusić?

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Reklamy na facebooku

Post autor: zdrowania »

Od pewnego czasu korzystam z usług agencji 3marketing/pl/ dzięki której udało mi się zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie. Naprawdę warto skorzystać z dostępnych od nich narzędzi aby zarobić więcej pieniędzy. Dlatego też reklamę tradycyjną już dawno sobie odpuściłam i skupiam się tylko i wyłącznie na promocji w internecie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Reklamy na facebooku

Post autor: zuzia852 »

Reklamy na facebooku są skuteczne, sama się i tym przekonałam jak wynajęłam tą xann/pl/ firmę do prowadzenia dla mnie reklamy internetowej. Opłaciło się bo dzięki temu mam dużo więcej nowych klientów i zarabiam dzięki temu kilkanaście procent więcej.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Reklamy na facebooku

Post autor: lustrzanka »

Ogólnie trzeba przyznać, że reklamy prowadzone w sieci są skuteczne. O ile oczywiście zlecimy je komuś kto dobrze ogarnia ten temat. Ja zaufałam ludziom z marketingnaforach/pl/ którzy bardzo fajnie przyprowadzili i przeprowadzili dla mnie kampanię marketingu internetowego.


ODPOWIEDZ