Blog biznesowy

KrystBen
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 10:17 am
Blog biznesowy

Post autor: KrystBen »

Hej! Od dłuższego czasu śledzę jeden z polskich blogów o biznesie i mam do Was pytanie. Podobają mi się artykuły typu: jakbudujebiznes/pl/ - czy macie do polecenia książki albo merytoryczne blogi, gdzie mogę pozyskiwać taką wiedzę? Bardzo dużo blogów jest o wszystkim i o niczym, znaczna część jest tworzona tylko i wyłącznie pod linki sponsorowane, a mi zależy na konkretnej wiedzy. Dlatego też cenię blogi tj. Bartka Ćwiąkały z Jak buduje biznes. Będę wdzięczny jeśli coś polecicie!
Dzięki!

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Blog biznesowy

Post autor: zdrowania »

Prowadzenie takiego bloga to wydaje mi się, że jest świetna sprawa, ale ogólnie też działania w internecie pod promocję swoich usług. Ja tutaj sama bałabym się cokolwiek robić, dlatego też zleciłam wszelkie działania marketingowe agencji reklamowej pharmar/pl/ .

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Blog biznesowy

Post autor: karinaMa »

To jednak zdecydowanie bardziej złożona kwestia. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności dobrali odpowiednie rozwiązania pod kątem Waszego biznesu. Na przykładzie informacji z cstore/pl/gotowy-sklep-internetowy/ świetnie widać, dlaczego tyle osób stawia na sklepy internetowe. Czuję, że to świetna opcja, więc koniecznie powinniście przyjrzeć się temu bliżej już teraz!

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Blog biznesowy

Post autor: zdrowaja »

Czasem wcale nie trzeba się kierować na blogi stricte biznesowe, skoro można znaleźć porady na blogach ogólnych. Na łamach Wenus and Mars venus-and-mars/com/dlaczego-warto-wyposazyc-biuro-w-sejf/ znalazłam informacje właśnie o sejfie w biurze. Nie każdy o tym myśli, a jednak wydaje mi się, że to się może przydać. Nie uważacie?

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Blog biznesowy

Post autor: JagodaLa »

Blog biznesowy to bardzo doby pomysł na pokazanie swojej fachowej wiedzy. Dzieląc się swoja wiedza i pokazując osiągniecia na blogu znajdziesz ludzi, którzy takiej wiedzy poszukują. Jeśli uda ci się przekonać ich do siebie to masz nowych klientów, który nabierają do Ciebie zaufania, bo uwiarygadniasz siebie i swój biznes przez dzielenie się wiedzą. Zobacz jak skutecznie robi to fotograf biznesu Krzysztof Zaleski krzysztofzaleski/com/profesjonalna-fotografia-biznesowa-wroclaw/

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Blog biznesowy

Post autor: Danuta »

A może zainteresuje was też blog prawny. Zobaczcie tu kancelariarzucidlo/pl/blog/ Jest on prowadzny przez kancelarię prawną w Warszawie. Min porusza sprawy dotyczace osób które uwikłały się w kredyt zaciagnięty w frankach. Moim zdaniem bardzo dobrze, czytelnie napisany.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Blog biznesowy

Post autor: menni »

Dobrze jest mieć dużą wiedzę na temat biznesu i finansów. Wiele osób otwierając firmy bierze mnóstwo kredytów, a to może się źle skończyć. Jednak gdyby taka sytuacja wam się przytrafiła to konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Gdańsk może być pomocna

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Blog biznesowy

Post autor: violet »

O, to ciekawe, ale takich blogów mamy trochę w sieci. To pokrzepiające, bo można się z nich sporo dowiedzieć. Ja na przykład powiem, że mediacje w sprawie kredytu frankowego opisuje adwokat Pledziewicz, który również prowadzi bloga informującego o możliwościach, opcjach i tak dalej. Moim zdaniem to warto wiedzieć.


ODPOWIEDZ