Sala konferencyjna

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Sala konferencyjna

Post autor: Iskra »

Znacie może jakieś ciekawe miejsce, gdzie uda mi się zorganizować salę konferencyjną na pomorzu? Sporo dobrego w internecie czytałem o tym miejscu https://www.rajskagora.pl/konferencje , jednak zależy mi także na waszej opinii. Może ktoś z was tam był i może się wypowiedzieć na ich temat? Czekam na wasze odpowiedzi, dzięki za pomoc!

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Sala konferencyjna

Post autor: karinaMa »

A czego konkretnie potrzebujecie? Chyba najlepiej będzie, jeśli po prostu zastanowicie się nad tym, jakie obiekty najbardziej spełniłyby Wasze oczekiwania w tym aspekcie. Na pewno warto będzie zajrzeć do hthouseboats/com/sala-konferencyjna/ i przekonać się o tym, jak wyglądał mogłaby u Was konferencje nad morzem. Ludzie cenią sobie eventy w tak wyjątkowych miejscach, dlatego też nie ma co się zastanawiać. Powinniście już teraz przekonać się co do tego, w jaki sposób będziecie w stanie tam zorganizować kurs.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Sala konferencyjna

Post autor: bodo »

A ten dwór już sprawdzaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Znajdziecie tam różne sale konferencyjne. Obiekt jest ciekawy, a ceny wcale nie jest takie wysokie jakby się mogło wydawać. Okolica zachwyca, więc na pewno goście będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Oczywiście można tam również zarezerwować noclegi.

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Sala konferencyjna

Post autor: Kasiaaa »

My urządziliśmy własną salę konferencyjną. jest dostępna także do wynajęcia dla zewnętrznych firm. My za to nie ponosimy kosztów wynajęcia sali na nasze spotkania i mamy dodatkowy dochód dzięki wynajmowaniu sali zewnętrznym podmiotom. Wyposażyliśmy salę profesjonalnym sprzętem biurowym i bardzo wygodnymi krzesłami konferencyjnymi od NonameOffice/pl nonameoffice/pl/krzesla-i-fotele-biurowe/


ODPOWIEDZ