Organizacja imprezy firmowej

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zuzia852 »

Jak chcecie zorganizować imprezę firmową to poczytajcie sobie ten biznesplan.net/pl/jak-wybrac-atrakcje-na-impreze-firmowa/ artykuł. Opisują w nim jakie atrakcje dodatkowe się fajnie sprawdzą. U mnie to podziałało, goście bawili się wyśmienicie wspominają imprezę bardzo dobrze.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zdrowaja »

No, nie jest to byle co, ale mam nadzieję, że uda Wam się świetnie poradzić sobie z problemami przede wszystkim stricte biznesowymi. Jeśli problemem będzie na przykład finansowanie, to myślę, że tu kredytwalbrzych/pl/kredyty-dla-firm-walbrzych/ możecie się zgłosić. To dobry fachowiec, na pewno Wam odpowiednio pomoże.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: zdrowania »

Impreza integracyjna to coś zdecydowanie potrzebnego, żeby przede wszystkim lepiej poznać ludzi z którymi się pracuje także jestem jak najbardziej za takimi rozwiązaniami. Mój znajomy mi opowiadał jak ich szef zabrał wszystkim do rasputina rasputinclub/pl/ , w końcu pracują tylko mężczyźni to też nikt nie szukał wymówki :P Mogli podziwiać piękne tancerki, które nie są nachalne zresztą ochrona mówił że też jest spoko. No wszyscy mogli porozmawiać i się poznać, jak to na takich imprezach.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Samanta »

Restauracja u Wieniawy nadaje się zdecydowanie na organizację imprezy firmowej. Ja osobiście robiłam tam wigilię dla pracowników i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mają świetne menu i wspaniały wystrój. Restauracja mieści się w Centrum Warszawy.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każdy z nas brał już udział w imprezie firmowej. Także i ja byłam kilkakrotnie na takiej imprezie. Ostatnio rzeczywiście z powodu pandemii nie odbywały się one wcale ale jedna z ostatnich imprez jaką pamiętam była naprawdę udana. Pierwszy raz spotkałam się z takim urządzeniem - aledobre/pl/6632,Karafka_chlodzaca_czarna_Cooling_Carafe_Black_Rapid_Ice_Vacu_Vin.html - to specjalna karafka z chłodzeniem , więc na imprezę w cieplejsze dni idealna sprawa. Zobaczcie czy i wam się czasem nie przyda.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: paulajacka12 »

Organizując imprezę firmową nie możecie zapomnieć o słodkim stole. Na stronie wegekafej/pl/kategoria/weganskie-babeczki możecie poznać ofertę wegańskich babeczek, które można zakupić w bardzo korzystnej cenie. Są one wykonane bez użycia laktozy, glutenu ani cukru. Zapewne pracownicy będą zadowoleni, że jest wykonany słodki stół. Wybór smaków jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Android »

Jak chcesz organizować imprezę firmową to nie obędzie się bez wsparcia obsługi technicznej. Mój znajomy stawia na tą agencję cma/pl/naglosnienie/ bo ma odpowiedni sprzęt na każdy event. Mogą też realizować nagrania online czy prowadzić eventy hybrydowe. Stawiając na nich wybierasz jakość.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: violet »

Ja to sobie myślę, że fajnie będzie sobie na to wszystko spojrzeć rzetelnie, żebyśmy się nie wkopali w coś i w usługi, które tylko wyciągną nam pieniądze. I ja mam nadzieję, że to się jakoś poukłada, ale póki co, to takie integralpoland/com/ placówki możecie obejrzeć. One będą dla nas wskazówką i na pewno podpowiedzą Wam, co macie zrobić, żeby całość się dopinała i żeby było dobrze.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: violet »

To jest dopiero wyzwanie i ja mam świadomość, że nie każdy z Was wie, jak ma z tym zadziałać, ale ja doskonale to sprawdzam i wydaje mi się, że nie będzie kompletnie źle, jeśli też toaleta na budowę czyli przenośna, stanie gdzieś w kącie. W końcu jest to impreza kompletnie pod gołym niebem, a korzystać jakoś trzeba. Dlatego właśnie ja myślę o czymś takim, a Wy?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Organizacja imprezy

Post autor: chorobo »

Jeśli szukacie rzetelnej firmy, która zaoferuje Wam profesjonalne usługi, między innymi takie jak Striptizerka Skarżysko Kamienna, to myślę, że najlepiej będzie skontaktować się z https://www.tancerkaerotyczna.pl/stript ... rachowice/. Słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii, więc myślę, że nie będziesz zawiedziony poziomem ich pracy.


ODPOWIEDZ