Organizacja imprezy firmowej

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Iskra »

Czy ktoś z was planuje może organizację imprezy firmowej? Nie wiecie na jakie miejsce warto się zdecydować? Jeśli tak, to śmiało mogę wam polecić tą stronę http://www.terminalhotel.pl/eventy-wroclaw/ . Sam jakiś czas temu zorganizowałem tam pewny event i muszę powiedzieć, że było warto. Świetne miejsce i jeszcze lepsza obsługa!

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Jsigowacy »

Często impreza firmowa poprzedzona jest szkoleniem dla pracowników. Jeśli szukasz dobrej drukarni, która wydrukuje w wysokiej jakości i od razu oprawi materiały szkoleniowe, to sprawdź ofertę tej firmy kseroa0/pl/oprawa-i-bindowanie/. Wiele razy u nich drukowałam różne dokumenty i zawsze byłam zadowolona z obsługi.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Franczeska »

Świetne imprezy firmowe są również organizowane w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza. Jak widać na stronie internetowej koronakarkonoszy/pl/team,building/0,,0,1 organizatorzy są prawdziwymi specjalistami od team buildingu i integracji grupy :) Na takich imprezach są zapewnione różne atrakcje, gry i zabawy, więc na pewno nikt się nie nudzi ;)

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Maza »

A może impreza w plenerze? Takie imprezy dużo bardziej mi się podobają, niż te w lokalach.
Sprzęt czy krzesła to nie kłopot, ponieważ wypożyczalnia gastronomiczna warszawa:
wypozyczalniazastawy/pl/ dostarcza praktycznie wszystko
(sprzęt gastronomiczny, porcelanę, bufety, krzesła), co niezbędne, by nadać oprawę takiemu wydarzeniu.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: patrycja »

Myślę że teraz najlepiej organizować imprezy na takich warsztatach cookup/pl/k/warsztaty/ kulinarnych bo jest to fantastyczna przygoda i rozrywka nawet dla tych którzy nie gotują na co dzień

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, w jaki sposób widzie przebieg Waszej imprezy? Wiem, że dzisiaj wiele firm wykorzystuje możliwości, które stwarzają różne wydarzenia kulturalne. Wiem, że w biletyna/pl/koncert/Koncert-Muzyki-Filmowej-i-Epickiej-Visual-Concert możecie nabyć bilety na Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej. Czuję, że mogłoby być to dla Was ciekawym pomysłem na organizację takiej imprezy, więc pomyślcie nad tym.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: Pigwa »

Padł tu pomysł imprezy w plenerze - szczerze to nie wiem czy to dobra opcja, bo jak popsuje się pogoda to taka impreza integracyjna będzie nieudana. Moim zdaniem lepiej zrobić event dla pracowników w dobrej restauracji. Bardzo fajne imprezy integracyjne organizuje Hotel Łysoń w Inwałdzie. To nowoczesne miejsce, w którym zorganizujecie niezapomnianą imprezę dla swojego zespołu. Obsługa hotelu zapewnia kompleksową organizację, więc nie musicie przejmować się załatwianiem poszczególnych rzeczy na imprezę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: chorobo »

Jeżeli nie wiecie gdzie moglibyście zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników, to od siebie polecam przejrzeć ofertę restauracji Bubbles w Warszawie. Nie dość, że zjecie tam naprawdę przepyszne dania, to również będziecie mogli skosztować trunków i bąbelków z całego świata. Myślę, że będzie to ciekawa atrakcja dla was.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: lunka »

Jeśli impreza będzie na świeżym powietrzu, to musicie zadbać o toalety przenośne. To konieczność, bez ktorej taka impreza nie przejdzie. Nie wiem czy już słyszeliście, ale jest strona: wcexpress/pl gdzie z łatwością można znaleźć firmy oferujące wynajem takich toalet.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Organizacja imprezy firmowej

Post autor: paulajacka12 »

Co jakiś czas przyda się impreza dzięki, której relacje między pracownikami mają szansę na sporą poprawę. Na stronie beskidzka24/pl/impreza-integracyjna-pomysly-organizacja-i-regulacje-prawne/ możecie przeczytać dużo ciekawych pomysłów na zorganizowanie imprezy z prawdziwego zdarzenia. Oprócz tego uzyskacie odpowiedź na to jak kodeks karny odnosi się do czasu pracy i organizowaniu tego typu spotkań.


ODPOWIEDZ