Wino bezalkoholowe

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wino bezalkoholowe

Post autor: deborah »

Planuję podać wino bezalkoholowe na przyjęciu urodzinowym. Jakiego producenta polecacie?

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Wino bezalkoholowe

Post autor: charakterna »

Nie wiem... Ale wina bezalkoholowego jeszcze nie piłam... Ale generalnie to bardzo lubię wina czerwone i to najlepiej słodkie... Nie codziennie - wiadomo... Ale raz po raz na pewno warto wypić sobie coś dla relaksu. Do tego warto włączyć film, czy sięgnąć po ulubioną ksiażkę.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wino bezalkoholowe

Post autor: kasiunia »

Nieee, tylko nie bezalkoholowe,Te najlepsze wina zawierają alkohol ale nie jest go przecież zbyt wiele więc czemu rezygnować z najlepszych trunków.Jedni lubią białe wina inni czerwone.Także na weselach wina pojawiają się coraz częściej , co mnie absolutnie nie dziwi. Ludzie tez coraz lepiej znają się na winach. Warto więc zapoznać się z trendami odnośnie serwowania win na uroczystościach weselnych - koronakarkonoszy/pl/blog,weselny/wino-na-wesele-jakie-wybrac/ .Właśnie na tym blogu wyczytałam ,że nie ma co kombinować , najlepiej postawić na wina znane i lubiane.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Wino bezalkoholowe

Post autor: zdrowaja »

Jakby nie mówić, to na wesele to jest w sam raz. Wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć, żeby potem nie żałować, że się nie miało niczego dla gości prowadzących samochody. Ja ogólnie też to będę kupować. Tylko ogarnę jeszcze inne zagadnienie. Wiecie może, Jak wybrać fotografa ślubnego? Ja nie mam o tym zielonego pojęcia, a bardzo bym chciała mieć.


ODPOWIEDZ