stomatolog dziecięcy

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
stomatolog dziecięcy

Post autor: deborah »

Stomatolog dziecięcy Kraków - znacie dobrego specjalistę? Chciałabym umówić swoją córkę na wizytę kontrolną.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: stomatolog dziecięcy

Post autor: karinaMa »

ALe przecież w ogóle kwestia wizyt stomatologicznych to bardzo poważny temat. Jak dla mnie, kluczowe powinno być wykorzystanie takich rozwiązań, jakie są w stanie przedstawić Wam specjaliści z rdent.eu/uslugi/implanty-zebow/ Warto wziąć to pod uwagę, bo to naprawdę ważna sprawa.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: stomatolog dziecięcy

Post autor: Franczeska »

A skoro już przy takich tematach jesteśmy, to mnie interesuje, gdzie przyjmują jacyś dobrzy stomatolodzy nfz warszawa to miasto, na terenie którego szukam takich właśnie specjalistów. Słyszałam, że dobrze można trafić na przykład w Centrum Medycznym cmp. Czy ktoś z Was leczył tam zęby?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: stomatolog dziecięcy

Post autor: sofia11 »

Wiedzieliście, że teraz jest możliwe leczenie zębów pod mikroskopem - ortovillage/pl/dlaczego-my/leczenie-zebow-pod-mikroskopem/ ? Według mnie to świetna opcja, która jest praktycznie bezbolesna. Idealnie rozwiązanie dla każdego kto boi się dentystów i bólu.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: stomatolog dziecięcy

Post autor: chorobo »

Hej. Jeżeli zastanawiacie się gdzie wybrać się na leczenie ortodontyczne, to słyszałam, że w tym gabinecie https://ortodontica.pl/ mają całkiem spore doświadczenie w tego typu sprawach. Tam kompleksowo rozpiszą wam plan leczenia, a także będą w stanie zapewnić odpowiednią higienizację czy nawet wybielanie zębów po ściągnięciu aparatu.


ODPOWIEDZ