Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Katowice - planuję sprzedaż mieszkania i szukam firmy, która zajmuje się określeniem wartości nieruchomości. Jaką polecacie?

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Mirkowa »

Nie bardzo rozumiem po co firma do wyceny mieszkania? Zatrudnisz biuro nieruchomości i oni wycenią. Mają specjalistów od tego i wiedzą ile mieszkanie jest warte. My korzystaliśmy z biura nieruchomości w Poznaniu Tobis tobism/pl/. I nie trzeba było nikogo więcej angażować, zajęli się kompleksowo. A jakie pięknę zdjęcia i ogłoszenie zrobili :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: zuzia852 »

Chciałabym sprzedać część domu w której mieszkam. Nie wiem jednak jak samodzielnie się tym zająć, dlatego skup udziałów w nieruchomościach oferowany przez firmę GRB Nieruchomości wydaje mi się być najrozsądniejszym rozwiązaniem. Korzystaliście kiedyś z takich usług?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: knot »

Powodzenia, bo to wcale nie latwa sprawa. Mnie zawsze cale te zarzadzanie nieruchomosciami wstrzymywalo od inwestowania w nie, bo to jednak sporo czasu potem zzera. Teraz korzystam z opcji inwestowania w projekty deweloperskie :) korzysci nieruchomosci, a brak zarzadzania. Poczytaj sobie na novafinances/pl/jak-to-dziala/ jak to funkcjonuje, opcji wejscia masz wiele :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: lunka »

Powiedzcie mi, a co ze sprzedażą mieszkań? Jak szybko tego dokonać? Słyszałam, że teraz dużą popularnością cieszą się oferty takich firm jak royse/pl/szybka-sprzedaz-mieszkania-trojmiasto/ Jeśli mam być z wami szczera, to właśnie rozważam z nimi współpracę.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: gosiek »

Swoje mieszkanie też wyceniałam. Udało mi się uzyskać dobrą cenę, dołożyłam i kupiłam większe też w Warszawie. Dodatkowy pokój to dużo wam powiem, na tym mi zależało. Dobrze też wyszłam jeśli chodzi o zarządcę nieruchomości, teraz mam Per Modum. Dużo lepsza i po prostu solidna firma, co ważne odpowiedzialna niż ta jak wcześniej na innym osiedlu mieszkałam.


ODPOWIEDZ