Stomatolog

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - szukam doświadczonego dentysty, który podejmie się wyrwania ósemki. Jaki gabinet możecie mi polecić?

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Stomatolog

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to być świadomym tego, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszej sytuacji. Jeśli chodzi o maluchy, to szczególnie powinniście uważać na to, jakie gabinety wybieracie. W rdent.eu/uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ jesteście w stanie uzyskać bardzo dobrą opiekę, więc zdecydowanie warto tam zajrzeć.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Stomatolog

Post autor: Franczeska »

Jeśli kogoś z Was Interesowałby dobry i sprawdzony stomatolog Warszawa Śródmieście, to serdecznie polecam wam gabinet stomatologiczny Artodonto na ulicy Stawki 4a. W gabinecie tym możecie liczyć nie tylko na podstawowe usługi stomatologiczne, ale również na leczenie ortodontyczne, zakładanie implantów, wykonanie protez, usługi związane z chirurgią stomatologiczną, czy też leczenie bruksizmu. Oferta jest naprawdę bardzo bogata, załatwić możecie tam praktycznie wszystko, co związane jest z zębami.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Stomatolog

Post autor: zuzia852 »

Jako fizjoterapeuta wiem, że prowadzenie gabinetu lekarskiego nie jest łatwym zadaniem. W moim przypadku dla każdego pacjenta musi być prowadzona i prawidłowo przechowywana dokumentacja fizjoterapeutyczna. Ja zamierzam niebawem zdecydować się na program, który pomoże mi w takich formalnościach. Najbardziej zainteresował mnie rsqphysio.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Stomatolog

Post autor: miksturka »

No ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic synusclinic/pl/oferta/protetyka/ mialam tutaj robione korony. Cenowo naprawde przystepnie, no i fajne jest to, że korzystaja z nowoczesnych rozwiazan

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Stomatolog

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że mi osobiście bardzo przypadła do gustu oferta tego stomatologa; rdent.eu/uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ . Moim zdaniem znajdziecie u nich naprawdę jakościowe usługi w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem ichniejszego wachlarza ofertowego pozazdrościłby niejeden gabinet.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Stomatolog

Post autor: bubaa »

ja dość długo szukałam kliniki, w której mogłabym podjąć dość długie oraz skomplikowane leczenie. mieszkam w Toruniu i tu z polecenia znajomej z pracy trafiłam w końcu do kliniki alldente-stomatolog/pl/. Szczerze polecam ten gabinet. Rozbudowana oferta leczenia, doświadczeni lekarze, rozsądne ceny i dogodne terminy wizyt.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Stomatolog

Post autor: chorobo »

:)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Stomatolog

Post autor: pariss »

oj tak, namiar na dobrego dentystę jest niezwykle cenny. Ja mieszkam w Brodnicy i tu od lat leczę się w Perfect Smile perfektsmile/pl/. Nowoczesna klinika, kompleksowa oferta leczenia, bardzo komfortowe dla pacjenta warunki. Dodatkowo przesympatyczna obsługa na recepcji, konkurencyjne ceny usług i mili wyrozumiali lekarze.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Stomatolog

Post autor: sofia11 »

Od siebie mogę polecić ten gabinet stomatologiczny dentystagdynia/pl Ja chodze tam z cała rodziną od ponad roku i nigdy nie było roblemu z przyjęciem nawet w nagłym przypadku z bólem zeba. Bardzo fajni ludzie tam pracują.


ODPOWIEDZ