balustrady stalowe

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
balustrady stalowe

Post autor: deborah »

Wykonawca balustrad Kraków - szukam firmy, która wykona dobrej jakości balustrady na balkon domu jednorodzinnego. Jaką możecie mi polecić?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: balustrady stalowe

Post autor: zuzia852 »

Balustrady takie jak piszesz to ja mam u siebie na balkonie. No i remont tam będę robiła, tutaj gardenspace/pl/lezak-na-balkon znalazłam już meble które zamówię bo mają stylowe i nowoczesne takie jakich szukałam. Zobacz na ofertę producenta jak szukasz do siebie na balkon też.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: balustrady stalowe

Post autor: goskaa54 »

A może zamiast balustrad ze stali lepszym rozwiązaniem będzie balustrada z stal nierdzewnej którą wykona ta firma kobamet/pl/oferta/balustrady-ze-stali-nierdzewnej/ Wiedzą jak obrabiać ten materiał i mają wiele udanych realizacji. Oprócz balustrad możesz mieć też schody a nawet unikatowe meble.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: balustrady stalowe

Post autor: Magiee54 »

A zabudową balkonu kto się zajmuje? Macie może coś do polecenia pod tym właśnie kątem? Słyszałem gdzieś o firmie https://szklanorama.pl/ . Podobno ma spore doświadczenie w tym zakresie, dlatego podejmują się dosłownie każdego zlecenia. Jeżeli coś wiecie na ten temat to dajcie znać.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: balustrady stalowe

Post autor: violet »

Na pewno to jest fajna sprawa, ale ja się mocno zastanawiam, bo wiecie, nie ma za dużo danych, jak to potem wygląda i czy nie będzie potem po prostu źle wyglądać. Dlatego moim zdaniem, najlepszą możliwością będzie też niezamykanie się na inne rzeczy. A jak mam mówić szczerze, to płytki na schodach wewnętrznych mnie interesują. Macie na to plan?

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: balustrady stalowe

Post autor: leia72 »

Jest wiele pomysłów na aranżację balkonu, ale dobrym pomysłem jest zabudowa balkonu warszawa . W ten sposób można zyskać dodatkowy pokój do odpoczynku i powiększy się mieszkanie. To samo można zrobić z tarasem. Takie realizacje wykonuje Widex Aluminium. Mogą wykonać zabudowę stałą, ramową albo bezramową. Korzystają z materiałów wysokiej jakości, bo ich praca to też pasja.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: balustrady stalowe

Post autor: lunka »

Też uważam, ze to właśnie balustardy ze stali nierdzewnej są najlepszym wyborem. Dobrej jakości, mocne i wytrzymałe. Będą wam służyć przez długie lata. Sprawdźcie ofertę od https://www.kobamet.pl/ - powinna was zaciekawić.


ODPOWIEDZ