Ogrzewanie centralne

deborah
Posty: 239
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Ogrzewanie centralne

Post autor: deborah »

Polecacie ogrzewanie centralne Rybnik dla domu jednorodzinnego?

zuzia852
Posty: 97
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: zuzia852 »

Ja bym ci do domu jednorodzinnego polecała ogrzewanie na panele na podczerwień, tutaj oxyly/pl/ możesz zobaczyć ofertę producenta takich paneli który jest liderem u nas w kraju. Panele takie są ekologiczne i łatwe w obsłudze.

Franczeska
Posty: 154
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Franczeska »

A czy wiecie, że aby zredukować koszty ogrzewania budynku, warto ograniczyć straty ciepła. Najpierw przyda się wykonanie specjalnego audytu energetycznego. Z tego, co się orientuję, to takie właśnie audyty oferuje firma Efektywniej z Wrocławia. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Polecam ;)

Amy9602
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: Amy9602 »

A co myślicie o pompach ciepła jako jednego ze współczesnych systemów grzewczych? U nas niedawno zdecydowaliśmy się na pompy ciepła od polskiej marki Varme. Na https://varme.tech/ możecie znaleźć urządzenia typu monoblok lub SPLIT. Przede wszystkim pompy ciepła są urządzeniami innowacyjnymi, ergonomicznymi oraz bezpiecznymi. Dzięki nim możemy również zaoszczędzić na rachunkach :)

karinaMa
Posty: 122
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, co faktycznie mogłoby być dla Was odpowiednie? Najlepiej zapoznajcie się z różnymi sposobami na ogrzanie domu i wybierzcie ten najbardziej odpowiedni dla siebie. My ostatnio czytaliśmy na stronie https://hymon.pl/oferta/pompy-ciepla sporo na temat tego, jak dobrze sprawdzają się pompy ciepła powietrze-woda i jestem pod wrażeniem tych możliwości. Warto bliżej poznać ten temat, bo może i u Was sprawdzą się one idealnie.

chorobo
Posty: 39
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: chorobo »

Nastały takie czasy, że warto pomyśleć na poważnie o rozwiązaniach związanych z ochroną środowiska. Sama skontaktowałam się jakiś czas temu z firmą respect energy, ponieważ chciałam przejść na wyłącznie zieloną energię. Teraz w swojej firmie mogę się cieszyć odnawialną energią, która nie szkodzi naszej planecie.

violet
Posty: 102
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: violet »

W zasadzie to ja jestem zdania, że warto czasem szukać różnych opcji związanych z dobrym ogrzewaniem. Chodzi o to, że czasem to i frezowanie kominów może pomóc, a na pewno będzie ważne i konieczne . Nie zapominajcie proszę o kominach, one są dla was bardzo użyteczne. Na pewno o tym słyszeliście.

zdrowaja
Posty: 84
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Ogrzewanie centralne

Post autor: zdrowaja »

Warto pomyśleć o pompie obiegowej, a jeśli tak, to tutaj https://www.dambat.pl/pobierz.html macie coś takiego. Moim zdaniem to najlepsza firma, a to dlatego, że:
a) polska
b) mają solidny i sprawny serwis,
c) nie boją przyznać się do błędu; swoje pompy obiegowe z czarnych serii, bo mailach od niezadowolonych klientów, dokładnie sprawdzili. I dziś wiadomo, że są one ogólnie znacznie poprawione.
To dobrze o nich świadczy.


ODPOWIEDZ