Pomoc prawna

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Pomoc prawna

Post autor: Iskra »

Hejka, ostatnio sporo się zastanawiam nad skorzystaniem z fachowej pomocy prawnej w zakresie restrukturyzacji. Znacie może jakiegoś profesjonalnego prawnika? Jak na razie trafiłem na tą kancelarię https://lewandowskikancelaria.pl/pawel-lewandowski/ . Muszę powiedzieć, że prawnik ten posiada wieloletnie doświadczenie. Warto w niego zainwestować?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: bodo »

Warto zerknąć sobie tutaj insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/odzyskac-pieniadze-pracodawcy-uk-istnienie-szansa-odszkodowanie/ . Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat odszkodowania od pracodawcy w UK. W ogóle jest tam sporo różnych praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Myślę, że warto tam regularnie zaglądać, bo niewątpliwie można się sporo dowiedzieć.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: izka »

A tutaj lexsecure/pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Można tam dowiedzieć się więcej na temat pakietów opieki prawnej. Opcja jest naprawdę ciekawa. Abonament nie jest wysoki, a korzyści naprawdę sporo. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo w ten sposób można wiele zyskać i uniknąć kłopotów.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: treska »

Ja ostatnio szukałam firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań i trafiłam do gdyszkoda/pl/ Naprawdę polecam! Mają super podejście do klientów, działają szybko i skutecznie. Cieszę się, że w tej kwestii zaufałam właśnie im. A chodziło o poważne zalanie mieszkania.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: patrycja »

Za to jeśli chodzi o prawo rodzinne i karne mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego. Jego kancelaria specjalizuje się w tego rodzaju sprawach, uważam że to najbardziej kompetentny i skuteczny prawnik na całym wybrzeżu.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: chorobo »

Jeśli szukacie dobrego adwokata, to sądzę, że warto byłoby się skontaktować z kancelarią adwokatcebula/pl/ . Jak widać świadczy ona pomoc w różnych sprawach prawa rodzinnego, przy ogłaszaniu upadłości konsumenckiej, upadłości spółek itp. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: goskaa54 »

W dzisiejszych czasach wszystko się informatyzuje i możesz załatwić dany problem online. Tak samo jest w przypadku pomocy prawnej dzięki ekancelaria.tv gdzie masz nie tylko pomoc specjalistów z każdego zakresu prawa ale także dostaniesz odpowiednio przygotowane pismo. Dzięki nim możesz spać spokojnie i nie musisz się obawiać o swoje sprawy.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: Iskra »

Niestety, ostatnio z żoną nie dogadujemy się najlepiej i wspólnie postanowiliśmy, że weźmiemy rozwód. Nie jest to prosta sprawa, bo mamy wspólny kredyt i wspólne mieszkanie, ale we wszystkich formalnościach pomaga nam kancelaria prawna https://kancelariafortis.pl/, która działa w naszym kraju nieprzerwanie od 1994 roku. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z ich pomocy, posiadają bardzo dużą wiedzę, dlatego nawet tak skomplikowane przedsięwzięcie jak rozwód nie będzie żadnym problemem.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pomoc prawna

Post autor: lunka »

Coraz więcej osób potrzebuje pomocy prawnika, aby mógł on poprowadzić ich sprawę. Ja sama szukałam prawnik opieka nad dziećmi i powiem wam, że łatwo nie było. Ale na całe szczęście, udało mi się znaleźć prawnika, dzięki ktoremu wygrałam sprawę w sądzie.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pomoc prawna

Post autor: Danuta »

To prawda często teraz są poszukiwane dobre kancelarie prawnicze. Zobaczcie więc tu firmaprawnicza/pl/ firma z siedzibą w Łodzi o ogólnopolskim zasięgu działania. Współpracują z radcami prawnymi i adwokatami z Poznania, Krakowa, Białegostoku, Katowic i Gdańska zapewniają skuteczną pomoc prawną w całej Polsce. Obsługują przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz organizacje pozarządowe. Warto sprawdzić ich propozycje.


ODPOWIEDZ