Praca zdalna

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: malinka »

A zobaczcie sobie jak działa konsultantka avon i dlaczego warto byłoby do nich dołączyć... Bo wierzcie mi dzięki nim możecie też fajnie sobie dorobić, tylko trzeba chcieć :). Praca jest elastyczna, także o wszystkim wy decydujecie - co, kiedy, ile? Przy okazji otrzymuje się nawet rabaty na ich produkty dla siebie.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: pariss »

przy pracy zdalnej ważny jest dostęp do szybkiego oraz stabilnego internetu. Coś o tym wiem, bo sama pracuje w ten sposób już ponad 2 lata. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie sprawdzonego dostawcy internetu czy telewizji to zdecydowanie polecam firmę Elpos :) niedrogo i stabilnie.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: Pigwa »

Teraz chyba najwięcej ofert pracy można znaleźć w internecie. Firmy umieszczają swoje oferty pracy na różnych portalach i swoich stronach, przez co można porównać sobie rozmaite ogłoszenia. Jeśli interesuje was marketing internetowy praca kraków to zerknijcie na ofertę agencji marketingowej Seolo. Aktualnie poszukują tam osoby, która specjalizuje się w tworzeniu i optymalizacji płatnych reklam. Jeśli posiadacie doświadczenie na tym stanowisku to ta praca jest idealna dla was.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: menni »

Powszechna ostatnimi czasy jest praca zdalna i wiele osób się na nią decyduje. Tak się zastanawiam czy praca Kraków w sposób zdalny też jest dostępna. Byłabym zainteresowana

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: kasiunia »

Pandemia wiele zmieniła w sposobie naszego podejścia do życia codziennego , także i pracy. W ostatnich latach, niekoniecznie z powodu pandemii zmienia się podejście do zarządzania firmami i samej pracy. Otóż , wiecie co to jest usługa cloud ? To nowoczesna usługa polegająca na przetwarzaniu i przechowywaniu dancyh .Nie trzeba mieć teraz potężnych komputerów by prowadzić dużą firmę.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Praca zdalna

Post autor: minella »

Tak, teraz praca zdalna to praktycznie norma w wielu firmach i ja też musiałam się właśnie dlatego postarać o dobry internet bo na tym starym nie dało się tak pracować. Teraz mam światłowód od inea i on dopiero śmiga bez zarzutu :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Praca zdalna

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to spodobało mi się programowanie i mam zamiar się go nauczyć. Jeśli również jesteście zainteresowani, to koniecznie zajyrzyjcie pod ten link geekweek.interia/pl/news-wymagania-pracodawcow-it-rosna-sam-html-i-css-nie-wystarcza,nId,2520567 . Moim zdaniem można tam przeczytać ciekawy artykuł, dzięki któremu dowiecie się sporo ciekawych rzeczy.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: zdrowaja »

Prawdę mówiąc, ja pracuje zdalnie, więc dla mnie to nie jest problemem, żeby coś sobie ogarnąć, ale w sumie dodatkowo podpowiadam, że nie ma na to jednej reguły. Niemniej warto szukać relacji i się wspierać, dlatego dla mnie na przykład szkolenia miękkie warszawa są ciekawe.


ODPOWIEDZ