Praca zdalna

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Praca zdalna

Post autor: Samanta »

Cześć kochani, mam zamiar założyć własną działalność i pracować zdalnie. Szukam porządnego laptopa, który sprosta wszystkim zadaniom. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w magazyn.ceneo/pl/artykuly/macbook-air-2020-specyfikacja . Czy ma ktoś mcbooka i poleca ? Ja do tej pory miałam tylko gamingowe laptopy

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Praca zdalna

Post autor: Amy9602 »

Jeśli szukacie pracy za granicą to polecam rozważyć agencję pracy tymczasowej, gdzie na polandworkforce/com/ możecie znaleźć duży wybór ogłoszeń. To agencja pracy tymczasowej, która zajmuje się pomocą przy znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Praca zdalna

Post autor: chorobo »

Aby znaleźć dobrą pracę w IT, wcale nie są potrzebne kontakty. Moim zdaniem dobre ogłoszenia też są ważne. Sporo ciekawych anonsów dotyczących pracy, znajdziecie tutaj: globallogic/com/pl/careers/ . Wydaje mi się, że warto odwiedzić ichniejszą stronę, bo znajdziecie u nich setki ofert.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Praca zdalna

Post autor: Kswerk »

Ja to zdalnie bym chyba nie mogl. Na pewno warto szukać na stronach pracodawców, mi się tak udało- imex-logistics/pl/Praca.html A naprawdę pracy aktualnie jest coraz więcej

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Praca zdalna

Post autor: Kasiaaa »

Jeśli chcesz lub musisz pracować on line, to dla Ciebie będzie bardzo ważne będzie zorganizowanie sobie wygodnego miejsca pracy. Jeśli masz siedzieć w domu 8 godzin przy własnym biurku i laptopie, to potrzebujesz odpowiednio dużego biurka, fotela biurowego, może monitora. Jak to zrobić, żeby zadbać o zdrowie przy pracy w domu poczytaj rozmowa-kwalifikacyjna.edu/pl/artykuly/praca-biurowa-jak-chronic-swoj-kregoslup/

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: irenka »

Teraz wiele osób pracuje zdalnie, co daje taki sam efekt jak praca w biurze. Widziałam, że ciekawą ofertę ma agencja marketingowa Funkymedia portalfirmowy.net/pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-dla-copywritera-t3431.html . Potrzebują copywritera, który będzie pisał m.in. teksy reklamowe dla klientów z różnych branż. Praca jest ciekawa, więc warto spróbować.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: lunka »

Jeśli macie trudności ze znalezieniem pracy dla siebie, to może warto byłoby się zgłosić do agencji pracy tymczasowej? Powiem wam, że 2 lata temu byłam bezrobotna.. dopiero MG Solutions znalazło dla mnie pracę, która dodała mi skrzydeł i mogłam zaczac się rozwijać, w tym co kocham :)

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: gosiek »

Oczywiście praca zdalna ma również swoje plusy. To już zależy co kto woli tak naprawdę. Też nie w każdym zawodzie da się zdalnie pracować, wiadomo. Gdzie szukać pracy w obecnych czasach? Zarówno takiej zdalnej jak i stacjonarnej to w takich miejscach jak poradnikpracownika/pl/ogloszenia-o-prace . Przy okazji polecam lekturę zamieszczonych tam artykułów, bardzo ciekawe i przydatne.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Praca zdalna

Post autor: menni »

Fajnie by było jakby była dostępna taka praca Gdańsk zdalna, bo jednak jest ogromna wygoda pracować w domu. Na pewno oszczędza się czas i można na przykład dłużej sobie rano pospać :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Praca zdalna

Post autor: chorobo »

;)


ODPOWIEDZ