ECO opakowania na wynos

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
ECO opakowania na wynos

Post autor: franka »

Uważam, że trzeba iść z duchem czasu i w końcu pozbyć się plastiku z gastronomii. Ostatnio zamówiłam do mojej restauracji ekologiczne opakowania na wynos z fEco Way Supply. Cena tylko niewiele różniła się od plastikowych naczyń. Klienci bardzo entuzjastycznie reagowali na pyszności podawane w eko pojemniczkach. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę.

bodo
Posty: 135
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: opakowania

Post autor: bodo »

Prawda jest taka, że trudno stwierdzić, które opakowania są najlepsze. Trzeba po prostu dobrze się zastanowić i wybrać takie, które nie tylko są dobrej jakości i mają odpowiednią cenę, ale również są praktyczne i dobrze chronią zawartość. Tutaj https://stark.pl/pudelko-ops/ sobie zerknijcie. Mają tam wiele różnych ciekawych propozycji.

karinaMa
Posty: 98
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Wszystko zależy od Waszego podejścia do tematu. Ja czuję, że dobrym wyborem dzisiaj będzie postawienie właśnie na opakowania ekologiczne. Warto zajrzeć do https://e-opakowania.info/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób wybiera właśnie tego typu rozwiązania. Myślę, że to może być sporym wsparciem dla Waszej firmy.

zdrowaja
Posty: 78
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: zdrowaja »

Ja to uważam, że należy przede wszystkim wybierać wszystko odpowiedzialnie. I jeśli możemy właśnie czymś się przyczynić naturze, to powinniśmy to robić. Dla mnie to jest oczywiste, zwłaszcza że tak naprawdę staram się to robić. I tak na przykład mam na oku ten https://sklep.ekspertpoludnie.pl/opakow ... astronomii sklep z opakowaniami.


ODPOWIEDZ