ECO opakowania na wynos

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
ECO opakowania na wynos

Post autor: franka »

Uważam, że trzeba iść z duchem czasu i w końcu pozbyć się plastiku z gastronomii. Ostatnio zamówiłam do mojej restauracji ekologiczne opakowania na wynos z fEco Way Supply. Cena tylko niewiele różniła się od plastikowych naczyń. Klienci bardzo entuzjastycznie reagowali na pyszności podawane w eko pojemniczkach. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: opakowania

Post autor: bodo »

Prawda jest taka, że trudno stwierdzić, które opakowania są najlepsze. Trzeba po prostu dobrze się zastanowić i wybrać takie, które nie tylko są dobrej jakości i mają odpowiednią cenę, ale również są praktyczne i dobrze chronią zawartość. Tutaj stark/pl/pudelko-ops/ sobie zerknijcie. Mają tam wiele różnych ciekawych propozycji.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Wszystko zależy od Waszego podejścia do tematu. Ja czuję, że dobrym wyborem dzisiaj będzie postawienie właśnie na opakowania ekologiczne. Warto zajrzeć do e-opakowania.info/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób wybiera właśnie tego typu rozwiązania. Myślę, że to może być sporym wsparciem dla Waszej firmy.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: zdrowaja »

Ja to uważam, że należy przede wszystkim wybierać wszystko odpowiedzialnie. I jeśli możemy właśnie czymś się przyczynić naturze, to powinniśmy to robić. Dla mnie to jest oczywiste, zwłaszcza że tak naprawdę staram się to robić. I tak na przykład mam na oku ten sklep.ekspertpoludnie/pl/opakowania-dla-gastronomii sklep z opakowaniami.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: zuzia852 »

W restauracji ważne jest odpowiednie wyposażenie. Na stronie: gastromocni/pl/do-szampana udało mi się znaleźć kieliszki do szampana, które na pewno przydadzą się na otwarciu restauracji. Myślę, że ECO opakowania to też super pomysł - trzeba dbać o planetę!

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, co faktycznie mogłoby być odpowiednie dla Was. Jak dla mnie, bardzo cennym wyborem w tym zakresie mogłoby być wykorzystanie takich rozwiązań jak chociażby mac-graf/com/pl/produkt/folia-polietylenowa Warto się zastanowić nad tym, w jaki sposób Wy moglibyście skorzystać z takich możliwości!

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: Iskra »

Jeżeli szukasz dobrej jakości opakowań do np. zapakowania żywności na wynos to sprawdź ofertę strony https://e-hurtownia-opakowan.pl/kartony-c17. Mają naprawdę sporo opakowań do wyboru, które są dostępne w niskich cenach. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: chorobo »

Jeżeli poszukujecie jakieś sprawdzonej firmy, która ma w swoim asortymencie kartony w różnych rozmiarach, to polecam w wolnej chwili zerknąć sobie do e-hurtownia-opakowan/pl/kartony-c17 . Moim zdaniem naprawdę świetni specjaliści, którzy jak mało kto znają się na swojej pracy.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: Kswerk »

Na pewno warto sie do yanko/com/pl/ odezwać. Mają duże doświadczenie jeśli chodzi o produkcję różnego rodzaju opakowań, na pewno poradzą sobie z tym zadaniem

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: ECO opakowania na wynos

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ