psychiatra online

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
psychiatra online

Post autor: deborah »

Psychiatra online - co sądzicie o pomocy w takiej formie? Polecacie?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: psychiatra online

Post autor: zdrowaja »

W sieci można dziś z każdym lekarzem porozmawiać, więc dlaczego nie z psychiatrą? Ja to oczywiście rozumiem. Co do mnie, to jednak muszę Wam powiedzieć, że staram się unikać takich lekarzy. Raczej próbuję samodzielnie sobie poradzić. Taka e-medialist/pl/ strona pomaga mi w zrozumieniu wielu problemów i coachingu.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: psychiatra online

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o psychiatrę to myślę że konsultacje online to tylko namiastka tego co oferuje terapia grupowa lub indywidualna w bezpośrednim towarzystwie terapeuty. Jeśli nie wiesz gdzie się kierować to skorzystaj z tej oferty medi-life/pl/zakres-swiadczen/poradnia-zdrowia-psychicznego/ bo to doświadczona klinika z specjalistami z tego zakresu. Dzięki nim szybko podejmiesz leczenie a to najważniejsze.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: psychiatra online

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, byście zawsze dobierali takie rozwiązania, które realnie będą w stanie poprawić stan Waszego zdrowia. Akurat jeśli chodzi o psychologów, to jednak wiele osób preferuje kontakt bezpośredni, co mnie nie dziwi. Warto zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-katowice/ i zastanowić się, co byłoby w tym aspekcie najlepsze dla Was.


ODPOWIEDZ