tworzenie stron

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
tworzenie stron

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która realizuje tworzenie stron Wieliczka. Jaką możecie mi polecić?

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: tworzenie stron

Post autor: Alka »

Firma musi być profesjonalna, bo strona internetowa to wizytówka przedsiębiorcy. Wiem, że firma Internetowe strony www ma szeroko rozbudowane pakiety. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dowiesz się też, jakie są ceny stron internetowych w Łodzi. Przed zleceniem możesz się z nimi umówić na spotkanie. Namiary na nich znajdziesz tutaj g.page/internetowe-strony-www .

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: tworzenie stron

Post autor: Pigwa »

Wiele firm oferuje stworzenie strony internetowej, jednak nie wszystkie strony dopasowane są do potrzeb osób z różnymi ograniczeniami. Jeśli zamówiliście stronę www i chcielibyście sprawdzić czy osoby z niepełnosprawnościami będą mogły swobodnie z niej korzystać możecie zlecić audyt WCAG . Po przeprowadzeniu takiego audytu dowiecie się czy strona wymaga zmian jakie funkcje dodać, by była bardziej przejrzysta dla użytkowników.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: tworzenie stron

Post autor: zuzia852 »

Czy AdBlock jest Wam znany? Blokujecie reklamy? Chcecie wiedzieć, czy jest to opcja legalna? Jeśli tak, no to koniecznie wchodźcie na stronę biznews/com/pl/informacjeprasowe/22721-czy-adblock-jest-legalny , bo tam macie ogrom wiadomości, więc korzystajcie!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: tworzenie stron

Post autor: gitarka »

Ważne jest to, aby zadanie oddać w ręce dobrych specjalistów. Myślę, że odpowiednim wyborem będą na przykład strony internetowe Kołobrzeg Tworzenie stron www Haiku Studio: stronykolobrzeg/pl/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z efektów tej współpracy.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: tworzenie stron

Post autor: silence »

Stworzenie własnej strony nie wymaga zlecenia tego zewnętrznej firmie, no chyba, że jesteś laikiem w tej kwestii, to można to zrozumieć. Ja sama założyłam sobie blog o modzie, publikuję treści, dodaję zdjęcia i jest to proste. Niedawno zorientowałam się, że od początku kiedy mam blog nie posiadałam certyfikatu ssl i to mogło powodować małą ilość odwiedzin na stronie. Po przejrzeniu ofert na mhw/pl/ssl kupiłam certyfikat ssl na okres jednego roku i na razie dostrzegam lekkie wzrosty odwiedzin. Być może czytelnicy nie widząc kłódki woleli opuścić witrynę. Czy wy macie ważne certyfikaty ssl?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: tworzenie stron

Post autor: goskaa54 »

Witryny jednostronicowe stają się coraz bardziej popularne i nie bez powodu. W tym artykule https://web-ads.pl/czym-jest-strona-typ ... -podstron/ opisane są zalety jednostronicowego rozwiązania do projektowania oraz pewne wady, które należy wziąć pod uwagę. Na pewno trzeba przemyśleć obszerność tekstur aby nie zaburzyły grafiki

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: tworzenie stron

Post autor: patrycja7 »

A czy zastanawiałeś się już nad hostingiem dla tej strony? Moim zdaniem warto o tym poważnie pomyśleć. Sądzę, że zainteresować Ciebie może na przykład taki Webhosting Easy od Forpsi: https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ . Dają wiele ciekawych profitów - między innymi aż 100 GB przestrzeni na stronę. A to wszystko już od 5 zł miesięcznie.


ODPOWIEDZ