gabinet ginekologiczny

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
gabinet ginekologiczny

Post autor: deborah »

Chciałabym się umówić na prywatną wizytę do ginekologa. Jaki gabinet ginekologiczny Kraków polecacie?

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: patrycja »

U mnie w przychodni na Mokotowie jest bardzo dobry ginekolog. Miałam problem z zakażeniem hpv i dzięki temu że polecił mi papilocare najwyraźniej się tego wirusa pozbyłam bo mam wyjątkowo dobre wyniki cytologii

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: karinaMa »

Nad czym sie tu zastanawiać? Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byście zawsze korzystali z jak najlepsze opieki. Osobiście mogę Wam podpowiedziec, byście już teraz zajrzeli do gyncentrum/pl/usg-piersi i przekonali się, dlaczego warto cyklicznie wykonywać badania piersi. Od tego może nawet zależeć Wasze życie, więc nie lekceważcie tego!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: zuzia852 »

Prowadzenie własnego gabinetu to super sprawa i duża odpowiedzialność. Jako lekarz, wiem z czym wiąże się chociażby prowadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej. Im dłużej prowadzę gabinet, tym bardziej elektroniczna dokumentacja medyczna wydaje mi się być kusząca. Korzystacie z takich rozwiązań?

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: gosiek »

Na swojego ginekologa też nie mogę narzekać, trafiłam do niego z polecenia koleżanki. Nawet się nie stresuję na wizytach, taki z podejściem, o wszystko mogę zapytać. Też jak mi przepisał pierwszy raz receptę na belarę to wszystko mi wytłumaczył jak stosować tabletki, co jest ważne, badań pilnuje. Takiego lekarza każdej z was życzę.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: gabinet ginekologiczny

Post autor: kleopatra »

Ja mam też świetnego ginekologa, podejrzewał u mnie endometriozę i skierował mnie na diagnostykę do szpitala medicover, miał rację i dobrze że w porę trafiłam na świetnych specjalistów którzy się mną troskliwie zajeli


ODPOWIEDZ