Fotowoltaika

deborah
Posty: 241
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Polecacie instalacje fotowoltaiczne Kraków dla domu jednorodzinnego?

Android
Posty: 83
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Fotowoltaika

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o fotowoltaikę to warto stawiać na nią zwłaszcza teraz kiedy można uzyskać dofinansowanie rządowe. Oczywiście całość należy zlecić fachowcom takim jak ci z firmy https://house-solutions.pl/ Nie tylko wykonają projekt ale także przeprowadzą montaż i załatwią wszelkie formalności łącznie z tymi dotyczącymi dofinansowania.

chorobo
Posty: 46
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Fotowoltaika

Post autor: chorobo »

Powiem wam, ze długo myślałam nad tym, czy nie przejść na korzystanie z energii odnawialnej. Po wielu rozmowach z mężem, stwierdziliśmy, że podejmiemy współpracę z firmą Respect Energy. Słyszeliśmy od znajomych, że to prawdziwi specjaliści w tej branży I tak też się okazało. Odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania i podpislaismy wstępną umowę. Gorąco ich polecam :)

irenka
Posty: 55
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: irenka »

Słyszałam, że coraz więcej osób decyduje się na panele słonecznie, bo można zaoszczędzić na rachunkach, choć najpierw trzeba włożyć sporo pieniędzy. Czytałam, że liderem w branży jest firma ABC SUN ENERGY Grupa Fotowoltaika. Ich usługi dostępne są w Warszawie i okolicach. Ceny też są w porządku, więc warto sprawdzić. Szczegółowe informacje są tu https://www.abcsunenergy.pl/ .


ODPOWIEDZ