Strona 1 z 1

Fotowoltaika

: pt kwie 09, 2021 1:58 pm
autor: deborah
Polecacie instalacje fotowoltaiczne Kraków dla domu jednorodzinnego?

Re: Fotowoltaika

: pt kwie 09, 2021 6:51 pm
autor: Android
Jeśli chodzi o fotowoltaikę to warto stawiać na nią zwłaszcza teraz kiedy można uzyskać dofinansowanie rządowe. Oczywiście całość należy zlecić fachowcom takim jak ci z firmy https://house-solutions.pl/ Nie tylko wykonają projekt ale także przeprowadzą montaż i załatwią wszelkie formalności łącznie z tymi dotyczącymi dofinansowania.

Re: Fotowoltaika

: śr cze 23, 2021 1:50 pm
autor: chorobo
Powiem wam, ze długo myślałam nad tym, czy nie przejść na korzystanie z energii odnawialnej. Po wielu rozmowach z mężem, stwierdziliśmy, że podejmiemy współpracę z firmą Respect Energy. Słyszeliśmy od znajomych, że to prawdziwi specjaliści w tej branży I tak też się okazało. Odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania i podpislaismy wstępną umowę. Gorąco ich polecam :)

Re: Fotowoltaika

: pn lip 19, 2021 7:19 pm
autor: irenka
Słyszałam, że coraz więcej osób decyduje się na panele słonecznie, bo można zaoszczędzić na rachunkach, choć najpierw trzeba włożyć sporo pieniędzy. Czytałam, że liderem w branży jest firma ABC SUN ENERGY Grupa Fotowoltaika. Ich usługi dostępne są w Warszawie i okolicach. Ceny też są w porządku, więc warto sprawdzić. Szczegółowe informacje są tu https://www.abcsunenergy.pl/ .