reklama dla firmy

violet
Posty: 224
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: violet »

Jakoś tak mam problem z wynalezieniem tego, co będzie dla nas dobre, ale też sama nie wiem, jakie możliwości są dostępne. Dlatego proszę o wsparcie i mam nadzieję, że je dostanę. Chodzi o takie dlugopisy24/pl/ gadżety reklamowe. Czy mieliście okazję je kiedyś stosować? Jeśli tak, to jak to wyglądało? Czy wiecie dokładnie, co kupić, a czego nie?

chorobo
Posty: 564
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: chorobo »

Jeżeli jesteście zainteresowani działaniami marketingowymi w sieci, to myślę że warto byłoby wybrać zgłosić się do jakiejś sprawdzonej agencji reklamowej. Słyszałam o brandvision/pl/copywriting/ wiele pozytywnych opinii, więc myślę że nie będziecie rozczarowani poziomem ich usług. Dajcie znać, co o nich uważacie.

Android
Posty: 174
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: Android »

Obecnie swój biznes reklamujesz poprzez stronę internetową więc trzeba zadbać o jej jakość. Warto poświęcić chwilę i przeczytać ten artykuł https://jaw.pl/2023/02/prowadzisz-firme ... ej-strony/ który wyjaśni wszystko. Dobra strona internetowa zawsze przyciągnie nowych klientów i pozwoli zaistnieć w sieci więc trzeba ją mieć.

kasiunia
Posty: 319
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Po co w ogóle reklama? Chodzi przecież o to aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów i właśnie dlatego każda firma zaczynająca przygodę z biznesem powinna na samym początku zaopatrzyć się w conajmniej takie gadżety jak ulotki i wizytówki .Uważam ,że zawsze dobrze sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych kalendarze więc taki kalendarz na spirali 2023 z logo waszej firmy będzie jak najbardziej dobrym wyborem.

kaleta
Posty: 73
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kaleta »

Co o tym sądzicie - https://bizpoland.pl/ ?
Jak do tego podejść? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?
Bazujecie na takiej wiedzy, czy raczej nie zwracacie na to uwagi?
Doświadczenia?


ODPOWIEDZ