jaka reklama do firmy

zuzia852
Posty: 626
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: zuzia852 »

Reklama w biznesie jest istotną kwestią, ale nie zapominajmy również o tym, jak istotna jest sprawna obsługa firmy, aby później zaoferować klientowi najlepszy poziom realizacji zamówienia. Pomocne może być skorzystanie z platformy logistycznej, które zadba między innymi o wysyłki. Sprawdźcie https://www.apaczka.pl/ .

pariss
Posty: 157
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: pariss »

Świetne efekty w postaci większej ilości klientów przynosi tez tradycyjna reklama lokalna. Dobrym pomysłem są np tablice reklamowe, kasetony czy nadruki na szybkach. Tego typu usługi świadczy firma https://www.lester-reklamy.pl/, warto się z nimi skontaktować. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, sprawna realizacja. Mogą też stworzyć logo Waszej firmy :)

Kamilla36
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że na rozpoznawalność firmy składa się wiele czynników. Na pewno warto skontaktować się z firmą, która zaprojektuje porządne i dobrze odbierane logo. Na stronie: https://goodproject.pl/projektowanie-logo/ jest oferta doświadczonej firmy graficznej, która zajmuje się takimi usługami. Warto przyjrzeć się czym dokładnie jeszcze się zajmują, a wachlarz usług mają dosyć szeroki.


ODPOWIEDZ