reklama dla firmy

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: violet »

Jakoś tak mam problem z wynalezieniem tego, co będzie dla nas dobre, ale też sama nie wiem, jakie możliwości są dostępne. Dlatego proszę o wsparcie i mam nadzieję, że je dostanę. Chodzi o takie dlugopisy24/pl/ gadżety reklamowe. Czy mieliście okazję je kiedyś stosować? Jeśli tak, to jak to wyglądało? Czy wiecie dokładnie, co kupić, a czego nie?

chorobo
Posty: 686
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: chorobo »

Jeżeli jesteście zainteresowani działaniami marketingowymi w sieci, to myślę że warto byłoby wybrać zgłosić się do jakiejś sprawdzonej agencji reklamowej. Słyszałam o brandvision/pl/copywriting/ wiele pozytywnych opinii, więc myślę że nie będziecie rozczarowani poziomem ich usług. Dajcie znać, co o nich uważacie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: Android »

Obecnie swój biznes reklamujesz poprzez stronę internetową więc trzeba zadbać o jej jakość. Warto poświęcić chwilę i przeczytać ten artykuł https://jaw.pl/2023/02/prowadzisz-firme ... ej-strony/ który wyjaśni wszystko. Dobra strona internetowa zawsze przyciągnie nowych klientów i pozwoli zaistnieć w sieci więc trzeba ją mieć.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Po co w ogóle reklama? Chodzi przecież o to aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów i właśnie dlatego każda firma zaczynająca przygodę z biznesem powinna na samym początku zaopatrzyć się w conajmniej takie gadżety jak ulotki i wizytówki .Uważam ,że zawsze dobrze sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych kalendarze więc taki kalendarz na spirali 2023 z logo waszej firmy będzie jak najbardziej dobrym wyborem.

kaleta
Posty: 111
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kaleta »

Co o tym sądzicie - https://bizpoland.pl/ ?
Jak do tego podejść? Na jakie kwestie zwrócić uwagę?
Bazujecie na takiej wiedzy, czy raczej nie zwracacie na to uwagi?
Doświadczenia?

Danuta
Posty: 164
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: Danuta »

Firmę można reklamować za pomocą plakatów. Zobaczcie ofertę tej drukarni https://www.jkbprint.pl/druk-plakatow Plakaty drukowane są metodą cyfrową. Ta drukarnia realizuje zamówienia z całego kraju. Sprawdźcie sami te propozycje.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: farah557 »

Szukam drukarni z ofertą druku wielkoformatowego, najlepiej z Poznania lub okolic. Możecie kogoś polecić? Zastanawiam się nad ofertą tej drukarni https://www.kseroa0.pl/, mają bardzo atrakcyjne ceny i dobre opinie w Internecie.

zuzia852
Posty: 707
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzia852 »

W dzisiejszym świecie, gdzie konkurencja online jest zacięta, marketing internetowy staje się kluczowym elementem strategii biznesowej. Korzystając z usług agencji https://tearsofjoy.pl/sklep , przedsiębiorcy podejmują mądry wybór. Ta agencja oferuje kompleksową gamę usług, obejmującą wszystko od Influencer Marketingu po strategie Content Marketingu. Dzięki icj wsparciu, Twoja marka może odnieść sukces w dynamicznym świecie online.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: kygo »

Czasem lepiej skorzystać z usług profesjonalnej drukarni. Całkiem trafionym wyborem może być na przykład ta drukarnia Printika: https://printika.pl/ . Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.


ODPOWIEDZ