Pożyczka bez umowy o pracę?

patrycja
Posty: 45
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: patrycja »

Czy mogę dostać pożyczkę jeśli nie mam umowy o pracę? Gdzie ewentualnie mogę wnioskować o taką pożyczkę?

goskaa54
Posty: 78
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: goskaa54 »

Ostatnio chciałem wziąć pożyczkę w swoim banku gdzie mam konto od lat ale niemile się rozczarowałem bo odmówiono mi pomimo że pandemia nie wpłynęła negatywnie na moje zarobki. W związku z tym zacząłem szukać odpowiedzi i okazało się że mam słaby BIK o czym więcej tutaj monebay/pl/blog/jak-zbudowac-pozytywna-historie-w-bik Nie dość że na stronie dostałam odpowiedź na swoje pytania to jeszcze okazało się że mogę u nich skorzystać z oferty pożyczek pozabankowych na uproszczonych zasadach.

kleopatra
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: kleopatra »

Też miałam podobny problem na szczęście złożyłam tu saverium/pl/ wniosek o pożyczkę i bardzo szybko mi jej udzielono bez żadnego problemu.

zdrowaja
Posty: 84
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: zdrowaja »

Z tego, co wiem, to są dostępne takie pożyczki, ale to zawsze jest spory problem, bo potem albo odsetki kolosalne i trudno to spłacić, albo w ogóle firma szemrana. Dlatego może odpowiedzialniej tu https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... pabianice/ zapytać o doradztwo? Będzie to dla was bardziej odpowiedzialna opcja, to na pewno.

JagodaLa
Posty: 31
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: JagodaLa »

Nie zrozumiała, czy Tobie bank zasugerował pożyczki pozabankowe? Jestem zadziwiona. Dobrze się zastanów. Umowa pożyczkowa, zwłaszcza taka szybka, bez sprawdzania twojej zdolności do spłacenia jest niebezpieczna. Nie wyobrażaj sobie, że ktoś Ci pożyczy pieniądze bez zapewnienia sobie pewności, że spłacisz. Firmy pożyczkowe zabezpieczają się umowami, których pożyczający na ogół nie rozumie. Jak masz pilną potrzebę, to zbierz domową biżuterię albo sprzęt elektroniczny i wstaw do Lombard Warszawa. Dostaniesz kasę konkretną bez zagrożenia niezrozumiałą umową.

violet
Posty: 102
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: violet »

Na pewno jest to możliwe, bo ja będę wnioskować o taki kredyt gotówkowy, ale nie wiem, jak to koniec końców się rozwiąże. No i zobaczymy, czy akurat to, o czym myślę, będzie dla mnie dostępne. Muszę rozmawiać z takim https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... y-slaskie/ pośrednikiem i potem się okaże. Mam nadzieję, że będzie dobrze.


ODPOWIEDZ