reklama dla firmy

zdrowaja
Posty: 187
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zdrowaja »

Mogłabym sporo o sobie powiedzieć, ale temat ten nie jest dla mnie zbyt łatwy. Chodzi o to, że czasem za bardzo fiksujecie się na temacie marketingu, zapominając tak naprawdę, że są jeszcze inne kwestie, jak na przykład treści na www. To też musi wyglądać, mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę i w to inwestujecie.

zuzia852
Posty: 367
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzia852 »

Nie mając pojęcia o tym, w jaki sposób się reklamować, proponowałabym wcześniej zapoznać się z artykułami na ten temat. Jeden z nich można znaleźć pod adresem: https://dbmakler.pl/reklama-internetowa ... -stworzyc/ - moim zdaniem można dowiedzieć się z niego wiele ciekawych rzeczy.

paulajacka12
Posty: 162
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że jednym ze sposobów na zareklamowanie swojej firmy będzie korzystanie z etykiet samoprzylepnych, które powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal i szczegół. Na stronie https://www.ekorol.info/ możecie poznać firmę, która posiada świetne rekomendacje i spore doświadczenie na rynku. Możecie liczyć na kompleksowość usług, dobre ceny i szybką realizację zleceń.

malinka
Posty: 166
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: malinka »

Ja już reklamuję się na różne sposoby, bo trzeba się jakoś wbić na ten rynek... Aktualnie planuję zainwestować dodatkowo w kalendarze z logo firmy i inne podobne rzeczy. Takie produkty też pomagają zapamiętać naszą firmę i to w nienachalny sposób. Poza tym klienci, goście lubią dostawać prezenty.

chorobo
Posty: 430
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, iż warto również postawić na inne formy reklamy. Z tego co widziałam, to bardzo ciekawe gadżety reklamowe można znaleźć pod tym adresem https://artigraf.pl/ . Moim zdaniem, posiadają interesującą ofertę w dobrych cenach, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z ich oferty.

kasiunia
Posty: 205
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że wszystkie firmy powinny korzystać z reklamy, może czasami różnych form ale jednak. Na samym początku działania każdej firmy należy zamówić wizytówki oraz ulotki, tak by potencjalni klienci umieli nas znaleźć i wiedzieli czym zajmuje się nasza firma. Później, w miarę jak nasza firma będzie się rozwijać można pozwolić sobie na inne materiały reklamowe np. kalendarze z logo firmy .To bardzo dobra reklama naszej firmy, jeśli będzie wisiała u naszych kontrahentów przez około rok.


ODPOWIEDZ