jaka reklama do firmy

zdrowania
Posty: 37
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
jaka reklama do firmy

Post autor: zdrowania »

na jaką reklamę obecnie najlepiej jest postawić?

lustrzanka
Posty: 29
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: lustrzanka »

Zdecydowanie najlepiej jest postawić na reklamę sieciową bo tylko ona jest w stanie nam przynieść zwiększoną promocję naszych usług czy produktów. Dla mnie w tej kwestii działa agencja http://effectiveidea.pl/ z której to usług jestem bardzo zadowolona. Dlatego wydaje mi się, że śmiało mogę wam ich polecić, jeśli zależy wam na szybkiej i skutecznej reklamie.

violet
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: violet »

W mojej firmie podejmowana jest kwestia czegoś takiego jak https://www.raval.pl/ reklama świetlna Lubin . No i w sumie to mnie może się podobać, ale nie wiem, co ma być na jej projekcie. Czy Waszym zdaniem taka reklama powinna mieć jakiś wydźwięk? Co przyciąga klienta? Co przyciąga Wasze oczy? To mi już sporo pomoże.

menni
Posty: 108
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: menni »

Zdecydowanie dobrze jest postawić na reklamę w internecie, zwłaszcza teraz kiedy bardzo wiele osób szuka informacji w sieci. Jeśli prowadzisz bloga i chcesz go wypromować to polecam zastosować rady, które zostały opisane w artykule https://megasonic.pl/jak-pozycjonowac-b ... y-w-sieci/

chorobo
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: jaka reklama do firmy

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto czasami postawić na niecodzienne formy reklamy. Ja w swojej restauracji postawiłam na takie same stylizacje swoich pracowników, a dostawcom zamówiłam specjalne koszulki. Hurtownia koszulek polo gqb.pl miała najciekawszą ofertę w tym zakresie, więc sporo zaoszczędziłam. Polecam wam tam zerknąć.


ODPOWIEDZ