Szukam biura rachunkowego

piotrtalikos
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:55 pm
Szukam biura rachunkowego

Post autor: piotrtalikos »

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - znany-ksiegowy/pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.

bodo
Posty: 135
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: bodo »

Wiadomo, że sprawy księgowe warto powierzyć specjalistom. Trzeba jednak również poszerzać swoją wiedzę o zmiany w zakresie przepisów, aby wiedzieć w jaki sposób samemu działać i uniknąć wykrycie błędów dopiero po przekazaniu błędów do biura rachunkowego czy też w przypadku kontroli. Przede wszystkim poczytajcie sobie co to jest biała lista podatników VAT. Taka wiedza się przyda.

violet
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: violet »

Dobrze jest poszukać kogoś, kto się naprawdę zna, ja to naprawdę rozumiem. Dlatego wydaje mi się, że odpowiednim rozwiązaniem będzie przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu odpowiedniej osoby. I ja na razie mogłam tutaj podatkifirm/pl zapytać. To biuro podatkowe jest szczególnie ważne dla mnie, bo jednak wiem, że tu pomoc otrzymam. Oczywiście mają też stacjonarną placówkę - w Radomiu.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: franka »

Wpisując Biuro rachunkowe Holandia na pewno natrafisz na firmę Help 4 You, która nieraz pomogła Polakom przebywającym na emigracji w Holandii. Mojemu mężowi pomogła pozałatwiać sprawy związane z założeniem własnej firmy przewozowej. Zajęła się jego księgowością i pomogła zamknąć firmę, kiedy wracał do Polski.

zdrowaja
Posty: 78
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: zdrowaja »

Właściwie to ja też będę szukać, bo na razie sprawdzam jak sobie dorobić, ale wydaje mi się, że odpowiednim posunięciem będzie dla nas sprawdzenie tego, co możemy zrobić dla siebie. Na razie też prowadzę działalność niezarejestrowaną. Także myślę, że coś mi się uda zrobić i zarobić.


ODPOWIEDZ