Chcę kredyt

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: zdrowaja »

Nie jesteś sama, która o tym myśli. Jednak nie zawsze można poszukać kogoś, kto się dobrze wypowie i poradzi. Jedni mają na uwadze to, że jednak nie mamy pewności o tym, co chcemy robić, a inni podchodzą do tematu zbyt powierzchownie. Stąd zalecam przeczytanie i zastosowanie się do wskazówek z tego mimookolicznosci/pl/doradca-kredytowy-krakow-dlaczego-warto-udac-sie-na-spotkanie/ wpisu.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: lunka »

Jeśli faktycznie potrzebujesz kredytu to w pierwszej kolejności zgłoś się do doradcy kredytowego, na przykład sokolowski-finanse/pl/ który znajdzie dla ciebie odpowiednią ofertę. Nie będą na bieżąco w temacie kreydtów, ciężko wybrać dla siebie odpowiednią ofertę.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: menni »

A wiecie że istnieje coś takiego jak konsolidacja chwilówek i moim zdaniem to dużo lepsza opcja aniżeli branie kolejnej chwilówki na spłatę poprzedniej. W ten sposób można tylko i wyłącznie wpaść w pętlę zadłużenia, a z niej trudno wybrnąć. Konsolidacja jest lepszym rozwiązaniem

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: kasiunia »

Zanim weźmiesz kredyt lub pożyczkę dwa razy się zastanów - to trzeba spłacić wraz z odsetkami, które najczęściej nie są małe. Słyszeliście o czymś takim jak zasada Parkinsona ?Kluczowym aspektem w tym temacie jest zachowanie zdrowego rozsądku niezależnie od tego, jaka jest nasza aktualna sytuacja finansowa. To bardzo ważne, by ustrzec się kłopotów.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Chcę kredyt

Post autor: violet »

Chciałabym wziąć kredyt na małe mieszkanko w mieście. Aktualnie je wynajmuję i płacę równowartość raty kredytu. Zanim jednak podejmę tę decyzję chciałabym dowiedzieć się więcej, a mianowicie jaka jest wysokość stóp procentowych aktualnie w bankach? Warto brać kredyt? Jak sądzicie?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Chcę kredyt

Post autor: chorobo »

Cześć. Jeżeli interesuje Cię pożyczka na komputer, to myślę że w pierwszej kolejności powinieneś zgłosić się do taktofinanse/pl/pozyczki/pozyczka-na-komputer. Oferują tego typu rozwiązania, więc myślę że nie będziesz rozczarowany ich propozycjami. Zerknij na ich stronę, a poznasz więcej szczegółów

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: malinka »

Zanim jednak weźmiecie kredyt, trzeba zadać sobie pytanie - jaka jest nasza historia bankowa? Czy nie będziemy mieć problemów z uzyskaniem pożyczki... Czy wiecie co to jest krd ? To jest krajowy rejestr długów, który ma wszystkich na uwadze, którzy się spóźnili z płatnościami. A to jest już powód, aby nie dać kredytu.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Chcę kredyt

Post autor: zuzia852 »

Macie w planach skorzystać z jakiś ciekawych propozycji? Zależy Wam na jakiś dobrych rozwiązaniach pożyczkowych? Jeśli tak, to wejdźcie sobie koniecznie na stronę wygodnepozyczki/pl/ , bo tam możecie trafić na odpowiednie propozycje. Wydaje mi się, że strona może przedstawić najkorzystniejsze propozcyje.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Chcę kredyt

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Chcę kredyt

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)


ODPOWIEDZ