Meble w nowoczesnym biurze

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: JagodaLa »

Jakie meble są charakterystyczne dla nowoczesnych biur?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: Stopka »

Współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się biurka z regulowaną wysokością. Długotrwała praca siedząca jest szkodliwa dla naszego kręgosłupa, dlatego fizjoterapeuci zalecają, by od czasu do czasu wstać od biurka. Jeżeli nie chcemy przerywać pracy, możemy po prostu odsunąć krzesło i podnieść blat biurka. Zobacz więcej nowinek opisanych w artykule legio24/pl/ktore-meble-sa-niezbedne-w-nowoczesnym-biurze-podpowiada-specjalista-z-nonameoffice/

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: Stopka »

Współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się biurka z regulowaną wysokością. Długotrwała praca siedząca jest szkodliwa dla naszego kręgosłupa, dlatego fizjoterapeuci zalecają, by od czasu do czasu wstać od biurka. Jeżeli nie chcemy przerywać pracy, możemy po prostu odsunąć krzesło i podnieść blat biurka. Zobacz więcej nowinek opisanych w artykule legio24/pl/ktore-meble-sa-niezbedne-w-nowoczesnym-biurze-podpowiada-specjalista-z-nonameoffice/

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: Android »

Jeśli marzą ci się nowoczesne meble to pomyśl o szkle jako bo dobra firma jak szklarzokuniew/pl/ stworzy ci piękne meble. Będą jedyne w swoim rodzaju i na pewno spodoba ci się design. Możesz szkło połączyć z innymi materiałami ale to już omów z firmą. Oprócz mebli mogą wykonać schody, balustrady no i piękne lustra.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: lewandowska »

Ja zastanawiałam się nad zakupem gotowych mebli biurowych, jednak zdecydowałam się zamówić meble na wymiar. Na stronie Kronosfera/pl znalazłam ciekawe płyty meblowe, a najbardziej spodobała mi się płyta meblowa laminowana Arusha Wenge 7648 SN: kronosfera.pl/k/plyta-meblowa-laminowana-arusha-wenge-7648-sn-grubosc-mm-18-wymiary-2800-x-2070-mm,1154,1136?tr=7 z której stolarz zrobił mi super meble biurowe. Wszystko wg mojego projektu, co w takim przypadku jest na pewno dużym plusem :)

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: Kasiaaa »

Zanim kupicie meble do nowego biura, porozmawiajcie o tym jakie funkcje w Waszym biurze powinny spełnić nowe meble. Dopiero gdy te funkcje określicie dobierajcie meble. Jeśli mogę, to proponuję żebyście nie szukali mebli biurowych w sklepach z meblami do mieszkań a w sklepach czy u producentów mebli biurowych. Może najwygodniej byłoby skorzystać z oferty NonameOffice, bo tam poza meblami możecie skorzystać z konsultacji projektowych nonameoffice/pl/projektowanie-biur-i-space-planning-2/

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: Niko_dem »

My do biura kupiliśmy wyposażenie od Meble Wójcik. Konkretnie była to kolekcja Havana: meblewojcik/com/pl/kolekcje/havana,50.html, która sprawdza się świetnie nie tylko w domu, ale i w biurze. Moim zdaniem to bardzo dobre meble, które nie dość że świetnie się prezentują to jeszcze są bardzo dobrej jakości. Mam nadzieję, że posłużą nam długo :)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: patrycja7 »

Bardzo oryginalne meble widziałam także na stronie gornapolka/com/en/p/duzy-wieszak-z-panelami-w5ppl-szafka-na-buty-sbc1pl-2/ . Szczególnie spodobały mi się właśnie ich meble do przedpokoju. Powoli urządzam swoje nowe mieszkanie i biorę te meble poważnie pod uwagę.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Meble w nowoczesnym biurze

Post autor: sofia11 »

No teraz jest tak duży wybór mebli, ze ciężko się zdecydować. Ja bardzo fajne sofy do salonu znalazłam na galameble/com/blog/jak-zbudowana-jest-sofa/ i zastanawiam się którą wybrać. Mam już sporo rzeczy zamówionych. Licze na to, że w lutym będę już mogła się przeprowadzić.


ODPOWIEDZ