reklama dla firmy

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zdrowaja »

Mogłabym sporo o sobie powiedzieć, ale temat ten nie jest dla mnie zbyt łatwy. Chodzi o to, że czasem za bardzo fiksujecie się na temacie marketingu, zapominając tak naprawdę, że są jeszcze inne kwestie, jak na przykład treści na www. To też musi wyglądać, mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę i w to inwestujecie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzia852 »

Nie mając pojęcia o tym, w jaki sposób się reklamować, proponowałabym wcześniej zapoznać się z artykułami na ten temat. Jeden z nich można znaleźć pod adresem: dbmakler/pl/reklama-internetowa-jak-ja-stworzyc/ - moim zdaniem można dowiedzieć się z niego wiele ciekawych rzeczy.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że jednym ze sposobów na zareklamowanie swojej firmy będzie korzystanie z etykiet samoprzylepnych, które powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal i szczegół. Na stronie ekorol.info/ możecie poznać firmę, która posiada świetne rekomendacje i spore doświadczenie na rynku. Możecie liczyć na kompleksowość usług, dobre ceny i szybką realizację zleceń.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: malinka »

Ja już reklamuję się na różne sposoby, bo trzeba się jakoś wbić na ten rynek... Aktualnie planuję zainwestować dodatkowo w kalendarze z logo firmy i inne podobne rzeczy. Takie produkty też pomagają zapamiętać naszą firmę i to w nienachalny sposób. Poza tym klienci, goście lubią dostawać prezenty.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: reklama dla firmy

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, iż warto również postawić na inne formy reklamy. Z tego co widziałam, to bardzo ciekawe gadżety reklamowe można znaleźć pod tym adresem artigraf/pl/ . Moim zdaniem, posiadają interesującą ofertę w dobrych cenach, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z ich oferty.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że wszystkie firmy powinny korzystać z reklamy, może czasami różnych form ale jednak. Na samym początku działania każdej firmy należy zamówić wizytówki oraz ulotki, tak by potencjalni klienci umieli nas znaleźć i wiedzieli czym zajmuje się nasza firma. Później, w miarę jak nasza firma będzie się rozwijać można pozwolić sobie na inne materiały reklamowe np. kalendarze z logo firmy .To bardzo dobra reklama naszej firmy, jeśli będzie wisiała u naszych kontrahentów przez około rok.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzia852 »

jeżeli masz swoją firmę która ma swoją stronę internetową oraz fanpage na Facebooku i chcesz by coraz więcej ludzi wiedziało o twojej firmie to może zrób jakiś konkurs? Nie wiesz jak go zrobić? To polecam przeczytać bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/jak-napisac-regulamin-konkursu-by-dobrze-zabezpieczyc-siebie-i-uczestnikow . Dzięki temu konkurs będzie i dla ciebie i dla uczestników prawidłowo zrobiony.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: leia72 »

Jeśli chodzi o reklamę firmy, to najlepszą jest strona internetowa, która jest zarazem wizytówką. Dlatego trzeba w nią zainwestować. Takie usługi oferuje firma Internetowe strony www, która ma bardzo dużo pakietów, także każdy klient powinien coś wybrać. Od razu poznacie też koszt strony internetowej Łódź. Działają rzetelnie, dlatego warto się z nimi skontaktować.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: lewandowska »

Reklama firmy czy danego produktu/usługi to jedno, ale moim zdaniem początkowym i niezwykle ważnym etapem, jeżeli firma wypuszcza jakiś produkt/usługę jest jego sprawdzenie. Do tego celu wykorzystywane są badania produktów, których zadaniem jest pozyskanie opinii konsumentów na temat danego produktu. Ja sama wykorzystałam takie działania wypuszczając na rynek nowy produkt, nad którym dość długo pracowaliśmy, a pomogli nam w tym specjaliści z Exacto exacto/pl/obszary-badawcze/badania-produktu/ Jak ktoś planuje tego typu działania w swoim przedsiębiorstwie to polecam tę agencję, profesjonalizm to ich drugie imię :)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: reklama dla firmy

Post autor: sofia11 »

Myślę, że reklama google jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tutaj inspiracjemarketingowe/pl/czym-jest-reklama-google-ads/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Warto się z nim zapoznać. Ja jestem zdania, że nie ma nic skuteczniejszego od reklamy w internecie.


ODPOWIEDZ