Inwestowanie w złoto

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Inwestowanie w złoto

Post autor: nikitta »

Czy macie jakieś doświadczenia z inwestowaniem w złoto? Zastanawiam się i szukam porad...

violet
Posty: 102
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: violet »

Ja to nie chcę nic mówić, ale to moje inwestowanie w złoto to się tak skończyło, że muszę kredyt teraz brać. Liczę, że Ekspert Finansowy Wrocław mi naprawdę pomoże, bo ja tak naprawdę nie mam innej opcji, poza nim. Oczywiście mam problem, jeśli chodzi o pracę też, przez wirusa i muszę szukać większego kredytowania, dla pracy i życia dosłownie.

Awatar użytkownika
Karen253
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:34 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Karen253 »

Ostatnio również o tym myślałem. Szczerze mówiąc chyba z tego skorzystam. Chyba, że macie inne propozycje?

Android
Posty: 83
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Android »

A może lepiej zainwestować w kupno mieszkania na przykład na śląsku. Ciekawe oferty znajdziesz tutaj cn-kaczmarek/pl/ wraz z fachowym doradztwem. Znajdą ci interesujące oferty z regionu i pomogą w finalizacji transakcji. Śląsk jest dobrym miejscem na tego typu inwestycje i na pewno się zwróci w szybkim czasie.

zuzia852
Posty: 97
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: zuzia852 »

Jeśli chodzi o inwestowanie, zawsze trzeba do tego podejść ostrożnie, aby nie stracić wszystkich oszczędności. Na stronie: https://ipopema.pl/fundusze-inwestycyjne,p5 oferowane są fundusze inwestycyjne na korzystnych warunkach od doświadczonej już firmy. Warto się nad nimi zastanowić.

treska
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: treska »

Słuchajcie, a nie lepiej zainteresować się tematem kryptowalut? Myślę, że znacznie lepiej na tym wyjdziecie. W razie czego, to zostawiam wam namiar na kantor bitcoin wrocław - sama korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę. Co ważne, każda transakcja przechodzi u nich anonimowo.

goskaa54
Posty: 78
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o inwestowanie w złoto to nie jest zła opcja ale ja wolę fundusze takie jak te https://tierinvestment.pl/ Moje środki idą na rozwojowe nieruchomości a sam fundusz jako inwestor ma wpływ na wykonawcę i czuwa nad właściwą realizacją projektu aż do wyjścia z inwestycji i zrealizowania zysków. Myślę że tutaj zarobisz więcej niż na złocie.


ODPOWIEDZ