Inwestowanie w złoto

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Bonia »

Oczywiście, ze można inwestować w wiele rzeczy, ale ja bardzo polecam inwestycje z Generali. Tu znajdziecie wszystkie informacje na temat procesu inwestowania oraz info dotyczące narzędzi inwestorskich. generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/fundusze-inwestycyjne-otwarte Może się komuś przyda.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: silence »

Poszukuję pewnego sposobu na inwestycję moich środków - polecilibyście mi coś ciekawego? Myślę nad inwestycją w mieszkania inwestycyjne - na stronie condo/pl/ dowiedziałem się, że można zarobić na tym sporo gotówki. W skrócie chodzi o to, że inwestujesz w condohotel i dostajesz kilka procent z wynajmu tego pokoju. Myślicie, że to dobry pomysł?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: zdrowaja »

Też się nad zastanawiałam. Polecono mi taki sposób, ale koniec końców pewna nie jestem. W co zainwestować 150 tys, o to pytałam i właśnie wskazano złoto. Będą to jakieś 3 sztabki niepełne. Niby złoto drożeje , ale może lepiej wyjdę na inwestycjach w nieruchomości? Co wy na to? Jakie macie info na te tematy?

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Bonia »

Najlepsze wyniki w obecnych, trudnych warunkach rynkowych odnotowały fundusze akcyjne generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/fundusze-akcyjne-–-perspektywy-rynkowe zarządzane przez Generali Investments TFI.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Bonia »

Inwestowanie w złoto fizyczne to dość powszechna forma zabezpieczenia swojego majątku. assay/pl/blog/inwestowanie-w-zloto/ Tak się przynajmniej wydaje. Ale czy faktycznie warto inwestować w złoto? Macie zdanie na ten temat?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: menni »

Dużo osób wie, że warto inwestować, natomiast bywają gorsze dni. I tutaj mam na myśli branie pieniędzy z instytucji pożyczkowych i później popadanie w petle długów. Trzeba szybko poradzić sobie z problemem , myślę że może pomóc kredyt oddłużeniowy Wrocław . Słyszałam, że dzięki niej wiele osób wyszło z długów i może teraz inwestować.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: minella »

Na razie inwestowanie w moim przypadku nie wchodzi w grę bo mam za mało środków ale udało mi się już uzbierać trochę pieniędzy dzięki pracowniczym planom kapitałowym https://www.mojeppk.pl/serwis więc jest szansa że zainwestuję w mieszkanie jak się uzbiera na wkład własny

Awatar użytkownika
Gibeck
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 11, 2023 9:20 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Gibeck »

Myślicie, że to naprawdę opłacalne? Macie jakieś w tym doświadczenie?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: Android »

Możesz inwestować w złoto ale uważam że lepszy będzie biznes z oferty tej witryny https://www.corrimex.pl/myjnie/portalowe/ Oni dają możliwość zbudowania własnej myjni lub stacji paliw. Mają nowoczesne rozwiązania które przełożą się na spore zyski.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Inwestowanie w złoto

Post autor: zuzia852 »

Myślę, że warto oczytać się w temacie, aby nie wtopić pieniędzy. Zapraszam na stronę: https://www.tms.pl/ gdzie temat inwestycji jest ciekawie i szeroko poruszany. Myślę, że dzięki tej stronie inwestowanie staje się dużo mniej ryzykowne. Dlatego ją polecam ;)


ODPOWIEDZ