Dach

kasiunia
Posty: 465
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Dach

Post autor: kasiunia »

Dach, w każdym domu jest niewątpliwie jedną z ważniejszych konstrukcji tego domu. Tradycyjnie wykonane dachy mają wiele elementów zrobionych z drewna np. podbitka.Podbitkę należałoby dobrze zaimpregnować specjalnym preparatem. Myslę ,że właśnie podbitki dachowe powinny być szczególnie dobrze zaimpregnowane, w końcu działają na nie agresywne warunki atmosferyczne, prawda?

lewandowska
Posty: 194
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Dach

Post autor: lewandowska »

Jeśli chodzi o dach, to ciekawym rozwiązaniem mogą być blachy trapezowe https://bratex.pl/kategoria-produktow/b ... trapezowa/. Ten rodzaj materiału jest doskonale przystosowany do krycia dachów o dużych, płaskich powierzchniach bez skomplikowanych elementów konstrukcyjnych. Blachy trapezowe są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach, co umożliwia dopasowanie ich do indywidualnych preferencji i stylu architektury.

chorobo
Posty: 752
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dach

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli mogłabym coś doradzić, to myślę że w zakresie zakupu blachy tytanowej na dach, najlepiej się zgłosić się do kogoś, kto ma w tym temacie doświadczenie. Ostatnia słyszałam, że tutaj http://dachistrych.pl/ zajmują się tym tematem na co dzień, więc może warto byłoby się do nich zgłosić w wolnej chwili


ODPOWIEDZ