Fajne poduchy na sofę w salonie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Ive »

Fajne poduchy na sofę w salonie?
Czy takie jak są tutaj: magod/pl/pol_m_Dom_Poduszki-312.html tez wam się podobają,
czy może raczej celowalibyście w jakąś jeszcze inną stylistykę?
Dopadła mnie energia wiosenna do małej metamorfozy mieszkaniowej i właśnie kombinuję sobie co by tu zmienić, żeby było fajnie :)

Pomysły?

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Pigwa »

Hej hej hej!
Fajne i tanie dekoracje do domu mozna znalezc w internecie! Na portalu Pokato/pl jest MASA ogloszen z takimi dodatkami. Poszukaj moze tam - spokojnie cos znajdziesz dla siebie i to moze nawet taniej, niz w sklepach internetowych.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: leia72 »

To ja podejdę do tematu z innej strony. Skoro szukacie poduszek na sofę, to na pewno najpierw przyda się sofa. Ja chcę polecić wam sklep: aurameble/pl/29-meble-tapicerowane. Mi ich sofy przypadły do gustu, bo są eleganckie, ale też ponadczasowe. Pasują i do nowoczesnego loftu, i do tradycyjnego domu. Ceny nie są wygórowane, więc warto zajrzeć.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Luna077 »

Takie poduszki to naprawdę fajne rozwiązanie, żeby przyozdobić i ocieplić swoje wnętrze. Do tego również bardzo ciekawą formą dekoracji są fototapety z mapą świata. Widziałam niedawno taką fototapetę i myślę, że to świetny pomysł. Szczególnie sprawdziłaby się u osób, które lubią podróżować i chcą mieć swoje ulubione zakątki świata na wyciągnięcie ręki.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 3:36 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Edi88 »

Niedawno szukałam informacji na ów wątek w internecie i natknęłam się na stronę - szklokuchenne/pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco polecam.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: goskaa54 »

Jak szykujesz się na wystrój swojego miejsca zamieszkania to na pewno spodoba ci się oferta tego sklepu shoperly/pl/pl/dekoracje-swiateczne-372/ Jakby nie było lada moment będą święta więc można zacząć kompletować odpowiednie dodatki a ten sklep ci to daje. Mają nie tylko niskie ceny ale także dobre ceny więc się nie zawiedziesz.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: bodo »

Na pewno warto zainwestować w poszewki dekoracyjne, które będą nie tylko ładnie się prezentować, ale też będą praktyczne. Tutaj home-you/com/pl/salon/poszewki-dekoracyjne się na spokojnie rozejrzyjcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Takie poduszki nadają charakteru. Warto wybierać poszewki warto wybierać w kontrastowym kolorze.

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Gierra167 »

Ja ostatnio w końcu wprowadziłam się do mojego domu i pracuje aktualnie nad dekoracjami. Bardzo polubiłam stronę z różnymi producentami mebli czy akcesoriów do domu ma moremadam/pl/ Mają tam bardzo duży wybór i opisane mają każdy styl. Ja osobiście bardzo lubię skandynawski i na pewno w tym stylu udekoruje większość mojego domu. Polecam

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o pogaduchy to warto mieć miejsce gdzie takie rozmowy będzie można prowadzić. Polecam skorzystać z oferty green-designers/pl/produkty_maty dzięki której stworzysz zielony zakątek z sztucznych kwiatów. Nie dość że wyglądają jak żywe to jeszcze nie trzeba o nie dbać i kosztują niewiele. Przejrzyj i pomyśl jak wykorzystać u siebie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Fajne poduchy na sofę w salonie?

Post autor: zezowaty »

A mozże też poza poduchami do salony zainteresują was firany. Zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/318-firany-ecru Jest tu duży wybór firan ecru. Są to eleganckie i obecnie modne firany. Nie tylko będą ozdobą okien w salonie. Ale też i innych pomieszczeń. W tym sklepie znajdziecie też inne propozycje dodatków do mieszkań.


ODPOWIEDZ