Pompa do domu

violet
Pompa do domu

Post autor: violet »

Cześć, myślę o tym, żeby mieć w domu hydrofor, ale też zależy mi na studni, dlatego potrzebna mi będzie odpowiedni sprzęt zatapialny. I czy możecie mi powiedzieć, czy pompa sigma dostępna w sklepie Watermark to będzie dobry wybór? Nie znam się na tym, a jak mam kupić coś niesprawdzonego, to wolę was, forumowicze, zapytać.

Querta
Re: Pompa do domu

Post autor: Querta »

Warto też postawić na sprawdzonych fachowców. Takich, którzy nie tylko zajmą się realizacją, ale też będą potrafili dobrze doradzić. Ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę jkprojekt/pl/ zajmująca się projektowaniem, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych.

paulajacka12

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli zastanawiacie się nad pompą ciepła to koniecznie zajrzyjcie na https://pompyciepla.ecocomfort.pl/stref ... a-wybrac-2 aby zyskać rzetelną wiedzę na ten temat. Należy pamiętać, że pompa nie wytwarza ciepła, a jest jedynie jego przenośnikiem, między obiegami. Najważniejsze są podstawowe elementy z których zbudowana jest pompa ciepła parownik, sprężarka, skraplacz oraz zawór rozprężny oraz krążący w tym układzie czynnik chłodniczy. Warto wybierać firmy z doświadczeniem.

kasiunia

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście , myślę ,że w każdym domu przyda się pompa z pływakiem .Czasami korzysta się z niej na stałe np. pompując wodę ze studni a czasami okazjonalnie, kiedy jest jakaś awaria albo zalanie piwnicy po ulewnych deszczach. To nie jest duży wydatek a przydatność takiego urządzenia jest olbrzymia.

Kswerk

Post autor: Kswerk »

Teraz coraz więcej firm decyduje się pompy ciepła, tak samo jak i my. Mogę ci nawet dobrą firmę polecić Polenergia fotowoltaika - https://www.polenergia-pv.pl/ jak jesteś zainteresowany panelami to też mogą od razu wykonać. A terminów pilnują bardzo!

ODPOWIEDZ