Sypialnia

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Sypialnia

Post autor: leia72 »

Wiele fajnych pomysłów na urządzenie sypialni znalazłam w internecie. Przejrzałam kilka ofert sklepów meblowych i ukształtowała mi się wizja mojej sypialni. Stoliki nocne znalazłam na stronie aurameble/pl/38-stoliki-nocne . Tam je właśnie zamówiłam, bo idealnie pasowały do mojego wnętrza. Są tam meble nowoczesne i tradycyjne. Polecam.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Sypialnia

Post autor: zuzia852 »

Meble do mojej sypialni zamawiałam internetowo tutaj onemarket/pl/ w tym sklepie. Szwagier mi go polecił jakiś czas temu bo też tam zakupy robił i chwalił. Ja też jestem z zamówienia zadowolona, zobaczcie jaką mają teraz ofertę.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Sypialnia

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam fajnej fototapety do sypialni, jako zagłówek łózka, ponieważ zagłówek mam bardzo niski, a chciałabym żeby ta ściana żyła. Wiem, że dużo jest różnych w sklepie internetowym Ecowall24, jednak nie mogę się zdecydować, którą wybrać tyle tam aż tego, a jedna ładniejsza od drugiej.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Sypialnia

Post autor: bodo »

Tutaj birdmeble/pl/lozka/lozko-tapicerowane-z-materacem-140x200-star też możecie rozejrzeć się za łóżkiem do sypialni. Generalnie wybór zależy od tego ile mamy miejsca i jak chcemy zaaranżować to pomieszczenie. Trzeba wszystko dobrze przemyśleć, aby nie zagracić pokoju. Na pewno łóżko będzie stanowiło centralny element. Można ewentualnie zastanowić się dodatkowo nad szafą czy komodą.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Sypialnia

Post autor: AsiaS »

Do sypialni kupiłam ostatnio sklepabcmeble/pl/522-komody-glebokosc-30-cm i bardzo polecam! Meble idealne do sypialni, a kupiłam nie tylko komodę, ale też segmenty pokojowe do salonu.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Sypialnia

Post autor: Alka »

W sypialni łóżko jest najważniejsze, ale są też inne meble, np. stoliki nocne czy komody, które powinny się znaleźć w każdej sypialni. Jeśli chcecie zamówić wszystkie meble w jednym miejscu, to polecam ten sklep promykmeble/pl/c/meble-do-sypialni/ . Mają stoliki nocne w świetnej cenie. Są modne i bardzo stylowe.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Sypialnia

Post autor: Iskra »

My chcieliśmy właśnie kupić jakieś nowoczesne i wygodne łóżko, dlatego bardzo nam się spodobała oferta https://arbora.com.pl/sklep/lozko-veron/ i szczerze mówiąc jesteśmy mega zadowoleni z wyboru. Łóżko jest wysokiej jakości i można je kupić w dobrej cenie


ODPOWIEDZ