Meble kuchenne

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Meble kuchenne

Post autor: Amy9602 »

Hej. Polecam firmę smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/ , która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem profesjonalnych mebli kuchennym na wymiar. To zdecydowanie warte uwagi rozwiązanie, jeśli zależy nam na profesjonalnych i nowoczesnych meblach.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Meble kuchenne

Post autor: Android »

Nie rozumiem fascynacji meblami na wymiar bo są lepsze i tańsze rozwiązania w postaci sklepów które mają bogatą ofertą a taka pozwoli dobrać meble pod każde mieszkanie. Ja mam małe mieszkanie ale taka kuchnia edinos/pl/zestaw-kuchennych-mebli-brenda-bialy-polysk-dab-sonoma będzie idealna do mojej kuchni. Jest tańsza niż meble na wymiar a gwarancja wynosi 10 lat.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: irenka »

Moim zdaniem w kuchni warto zadbać o miejsce do spożywania posiłków. Nie każda kuchnia jest na tyle duża, by wstawić tam stół, ale świetną alternatywą są takie martimeble/pl/17-narozniki-kuchenne narożniki kuchenne. Estetyczne, funkcjonalne i do każdej aranżacji można je dopasować. W starym mieszkaniu miałam taki u siebie i sprawdzał się idealnie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: zuzia852 »

Meble kuchenne ja jak wybierałam do mojej kuchni to szukałam nowoczesnych bo taką aranżację chciałam mieć. I udało się je tutaj gama-sklep/com/pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 zamówić w dobrej cenie. Więc i wam ten sklep polecam, zobaczcie jak duży wybór mebli mają, każdy dla siebie coś tam na pewno znajdzie.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Meble kuchenne

Post autor: knot »

my z mezem wybralismy fajny komplet mebli do kuchni w ikeii przez internet :) zamowilismy, a jak paczki przyszly to z ekipa z montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ umowilismy sie na montaz, zeby miec pewnosc, ze wszystko bedzie dokladnie i poprawnie zlozone :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: pariss »

ja na początku zastanawiałam się nad tym by zamówić meble u stolarza ale niestety koszty mnie przerosły. Zdecydowałam się więc na używane meble i to był strzał w 10 :) jeśli szukacie takich produktów to koniecznie zerknijcie sobie na portal Pokato. Mnóstwo ogłoszeń z bezpośrednim namiarem na sprzedającego.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: kasiunia »

Czy meble kuchenne są najważniejsze w naszej kuchni ? - wydaje mi się ,że są ważne ale nie najważniejsze. Najważniejsze są sprzęty kuchenne, które stanowią o jej funkcjonalności. Nie wyobrażam sobie kuchni bez kuchenki do przygotowania potraw na ciepło oraz bez lodówki - inne sprzęty to już w zależności od potrzeb i upodobań.Jeszcze w każdej kuchni musimy mieć oczywiście zlewozmywak .Postawiliśmy na trwałość i długą gwarancję - brenor/pl/pl/kategorie/502-11510-zlewozmywak-granitowy-libra.html#/30-kolor-czarny .To zlewozmywak granitowy kupiony u polskiego producenta . Tam nabyliśmy też syfon i baterię pod kolor do zlewozmywaka.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: treska »

Meble to jedno, ale pamiętajcie również o zakupie wszelkich akcesoriów, które pomogą wam w przygotowaniu jedzenia. Jak coś, to świetną ofertę widziałam na leifheitsklep/pl/pl-pl/ciasta-i-desery/5251 i sama planuję z niej skorzystać :)

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: lunka »

Poza meblami kuchnennymi, warto również pomyśleć o zakupie sprzętow. To wlaśnie dzięki nim, gotowanie będzie przyjemniejsze i szybsze. Koniecznie zerknijcie na: robot-planetarny/pl/roboty-kuchenne-2200w-ranking/ Ja sama korzystalam z tego rankingu i z ręką na sercu polecam.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Meble kuchenne

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych i przydatnych informacji za co dziękuję


ODPOWIEDZ