Kawa

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Kawa

Post autor: Amy9602 »

Hej. Jaką na co dzień pijecie kawę? Powiem szczerze, że ja najbardziej lubię kawę mieloną. Zazwyczaj kupuję ją na swiatekspresow/pl/kawa-mielona, gdzie możecie znaleźć duży wybór kaw mielonych i nie tylko.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kawa

Post autor: Franczeska »

Ja również uważam, że najlepsza jest kawa z ekspresu do kawy ;) Jeśli chcecie, aby taki sprzęt posłużył Wam jak najdłużej, warto zadbać o odpowiednią profilaktykę. Na stronie internetowej klinikaekspresow/pl/profilaktyka-ekspresow znajdziecie na ten temat nieco więcej informacji, polecam ;)

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Kawa

Post autor: Pigwa »

To prawda, że z ekspresu wychodzi pyszna kawa, tylko warto pamiętać, że smak zależy od rodzaju kawy. Ja najczęściej kupuję kawy ziarniste do ekspresu w sklepie sklep.unoespresso/pl/kategoria/kawa/do-ekspresu/kolbowego. Tylko z takiej kawy, która jest świeżo mielona przed przygotowaniem można przygotować doskonały napój. Jeśli lubicie poznawać nowe smaki to zerknijcie na oferty kaw w sklepie UnoEspresso.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kawa

Post autor: lunka »

Po jaką kawę najczęściej sięgacie? Ja byłam ostatnio u koleżanki i poczęstowała mnie kawa włoska Tak mi zasmakowala, że zrobiłam sobie jej zapas i teraz w domu też pijemy tylko taką kawę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kawa

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to moim zdaniem, warto kawę ziarnistą zamawiać przez internet. W sieci cenowo wygląda to o wiele lepiej niż w sklepach stacjonarnych. Ja osobiście kawę zamawiam tutaj bee/pl/9047-kawa-ziarnista zawsze jestem bardzo zadowolona. Dajcie znać, czy się ze mną zgodzicie w tym temacie

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Kawa

Post autor: zdrowania »

A co powiecie na temat mlecznej kawy nescafe/com/pl/nasze-kawy/cafe-au-lait? Jeśli jeszcze jej nie piliście to musicie jak najszybciej to nadrobić, bo naprawdę jest przepyszna. U mnie kilka opakowań jej mam w razie czego :)

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Kawa

Post autor: lewandowska »

Też jestem smakoszem kawy ;) Co jakiś czas testuję nowe smaki i niedawno do gustu przypadła mi kawa Pellini: sklepkawa/pl/pl/c/Pellini/94. Ma niepowtarzalny smak, super aromat i każdy dzień zaczynam właśnie z nią ;) Jeśli ktoś nie próbował to polecam skosztować. Warto :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Kawa

Post autor: Mella »

Dla fanów kawy podrzucam bardzo fajny artykuł int24/com/pl/10-ciekawostek-na-temat-kawy-poznaj-je przedstawiający 10 ciekawostek na jej temat. Można dowiedzieć się czy ma pozytywny wpływ na zdrowie, gdzie najwięcej się jej spożywa, gdzie wynaleziono pierwszy ekspres do kawy, czy nawet czy da się przekształcić kawę w biodiesel? Pozdrawiam wszystkich kawoszy :D

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kawa

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kawa

Post autor: chorobo »

:) :) :)


ODPOWIEDZ