Kawa

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kawa

Post autor: chorobo »

Uwielbiam pić kawę, ale tylko ziarnistą. Najczęściej udaje mi się ją dostać całkiem dobrej cenie na stronie tego sklepu bee/pl/9042-kawa Mają tam na tyle duży wybór, że bez problemu i wam z pewnością przypadnie coś do gustu z ich oferty.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kawa

Post autor: menni »

Zawsze można zamówić sobie kawę świeżo paloną już mieloną i jeśli tak wolisz to przejdź do oferty sklepu "kawa i herbata" . Wybór smaków jest ogromny

kaleta
Posty: 111
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Kawa

Post autor: kaleta »

Mam pytanie z trochę innej beczki. Czy kawa w ciąży, pita w normalnych ilościach może szkodzić? Moja ciąża nie jest w żaden sposób zagrożona. Na ten moment jest normalna. Piję zazwyczaj 2-3 kawy bez cukru. Czy powinnam coś w tym zmienić?

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Kawa

Post autor: treska »

Skoro mowa o kawie, to powiedzcie: jaką kawę lubicie najbardziej? Moim zdaniem, kawa wietnamska zdecydowanie wygrywa na tle innych kaw. Mieliście kiedyś okazję taką kosztować? Jeśli nie, to wypadałoby to nadrobić.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Kawa

Post autor: violet »

Dam sobie rękę uciąć, że czasem zastanawialiście się, jaką kawę kupić, czego posmakować. I moim zdaniem to oczywiste, że nie wiemy, jak się za to zabrać, stąd cieszę się, że mogę Wam podpowiedzieć Astrę https://astra.sklep.pl/kawy-swiata-sklep-internetowy. To sklep internetowy z najlepszymi kawami w światowej odsłonie. Znajdziecie tu nie tylko europejskie, ale i azjatyckie czy afrykańskie wyroby.

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kawa

Post autor: lunka »

Jeżeli nie lubisz czarnej, gorzkiej kawy i zależy ci na tym, aby nadać jej wyjątkowy smak - zdecyduj się na syropy do kawy Są różne smaki: wanilia, kakao, cynamon i wiele innych. Na pewno coś wybierzesz dla siebie.


ODPOWIEDZ