Żywotność roślin w ogrodzie

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Żywotność roślin w ogrodzie

Post autor: Jsigowacy »

Aranżując ogród często nie zwracamy uwagi na to, ile dana roślina będzie żyła. A warto, ponieważ w ten sposób możemy oszczędzić sobie corocznego zakupu sadzonek. tutaj macie ciekawy artykuł na temat żywotności poszczególnych roślin ogrodowych i ozdobnych ogarnijogrod/pl/jak-dlugo-zyja-rosliny-ozdobne/.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Żywotność roślin w ogrodzie

Post autor: pikawka »

Juz nie mogę się doczekać tego co stworzę we własnym ogrodzie. Zawsze chciałam stworzyć miejsce w którym bede mogła odpoczać i się zrelaksować. Trochę nie wiedziałam od czego zacząć, ale zamówiłam co nie co tutaj podka...kiesady/pl/35-brzozy , wasze ogrody jak wyglądają? Edytuj

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Żywotność roślin w ogrodzie

Post autor: menni »

Rośliny mają różną żywotność. Na przykład takie róże florexpol.eu/roze/1994-roza-wielkokwiatowa-chopin.html będą rosnąć latami, gdzie istnieją gatunki roślin, które rosną zaledwie rok. Każda roślina jest opisana jaką żywotność posiada, warto sobie takie rzeczy sprawdzać przed zakupem

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Żywotność roślin w ogrodzie

Post autor: Iskra »

Na żywotność roślin na pewno pomoże Wam coś takiego jak preparaty chwastobójcze . Chwasty są bardzo niekorzystne dla naszych roślin, dlatego jak najszybciej trzeba się ich pozbyć. A ten środek w tej walce jest bardzo skuteczny. Mogę to polecić.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Żywotność roślin w ogrodzie

Post autor: zuzia852 »

W moim ogrodzie dość długo żyją rośliny które mam więc warto pielęgnować je według zaleceń, ja tak robię. A tutaj gardenspace/pl/stol-ogrodowy-drewniany właśnie patrzę jaki nowy stół ogrodowy mam zamówić bo mają ofertę na takie które idealnie będą do mnie pasować.


ODPOWIEDZ