Remont mieszkania

menni
Posty: 284
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: menni »

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest odwiedzenie sklepu internetowego i zapoznanie się z szeroką gamą dostępnych produktów niezbędnych do remontu. Wszystko, czego potrzebujemy do swojego projektu renowacyjnego znaleźć można pod tym linkiem: https://allestandard.pl/. Wysoka jakość i niskie ceny!

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: malinka »

W sumie to świetnie się składa, ponieważ też przymierzam się do remontu. Właśnie zastanawiam się jakie są aktualnie
ceny za malowanie ścian ? Czy orientujecie się w tej kwestii? Bo nie wiem jaki do końca budżet powinnam przygotować.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: zuzia852 »

We wnętrzach każdy lubi coś innego ze względu na różny gust. Jeśli chodzi o stare deski podłogowe myślę, że warto się nią zaopiekować i zostawić. Nada domu wyjątkowego charakteru, ale należy też pamiętać, że takie deski są naprawdę wytrzymałe.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: zdrowaja »

Cześć, rozważam remontowy zawrót głowy i wiem, że wiele osób może mi w tym względzie pomóc. Chodzi o nowe meble… Wiecie może, gdzie dostanę ogólnie biały impregnat do drewna na zewnątrz ? Dla mnie to mocny kierunek względem działania dla swojego dobra, ale jednak chcę wiedzieć od Was, użytkowników.

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: Kamilla36 »

Skoro planujesz remont, możesz część prac wykonać samodzielnie. Ja proponuję oczytać się w temacie, a na pewno wyjdzie Ci to naprawdę dobrze. Na początek polecam poczytać o tym jak oddzielić kolor ściany od sufitu wbrew pozorom nie jest to w cale trudne[/url]

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: kasiunia »

Jeśli przeprowadzacie poważny remont warto rozważyć montaż rolet zewnętrznych. Warto wcześniej zapoznać się z tym zagadnieniem a będzie wam łatwiej rozmawiać z firmą zajmującą się montażem. Warto dowiedzieć się jak zamontować roletę zewnętrzną, wtedy fachowcy nie będą próbować was oszukać lub sprzedać towar kiepskiej jakości.


ODPOWIEDZ