Remont mieszkania

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Remont mieszkania

Post autor: patrycja7 »

Gdybyście szukali chemii budowlanej i różnych akcesoriów z nią związanych to polecam odwiedzić sklep online Melkib, gdzie znajdziecie na przykład uszczelniacz do gwintów: melkib/com/pl/c/Uszczelnianie-gwintow/139 . Wybór jest bardzo duży. Na pewno znajdziecie to czego poszukujecie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: sofia11 »

U nas jest w planach remont na wrzesień. Mamy już kupione farby i panele. Dzisiaj znalazłam płytki ceramiczne na ceramicapromat/pl/12-plytki-ceramiczne i chyba je zamówię. Nie mogę się już doczekać efektów remontu. Będzie pieknie!

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: Alexia »

Remont mieszkania to duże wyzwanie. Nie tylko trzeba znaleźć rzetelną ekipę do tego zadania ale też zadbać o odpowiednie narzędzia oraz sprzęt. Mój sąsiad ostatnio zaopatrywał się w tej hurtowni budowlanej narzedzia-krab/pl/ . Stwierdził, że lepszego zaopatrzenia nigdzie nie znalazł.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: menni »

Akurat widziałam że zaczęły się promocje na firany na stronie nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura . Warto sprawdzić ich ofertę i pomyśleć nad wymianą u siebie w mieszkanku. Często takie nowe wzory parafią zmienić diametralnie odbiór pomieszczenia

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Remont mieszkania

Post autor: gitarka »

A czy znaleźliście już kogoś, kto Wam to wszystko w łazience zamontuje? Moim zdaniem jest to także istotna kwestia. Warto rzucić okiem na całodobowe usługi hydrauliczne, hydraulik Leszek Kamiński: hydraulik.gdansk/pl/ . Polecam kontaktować się z tym fachowcem.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Remont mieszkania

Post autor: chorobo »

Wiele osób zapomina o tym, żeby remontować od czasu do czasu klatkę schodową. Według mnie, taka klatka schodowa styl skandynawski byłaby naprawdę świetnym rozwiązaniem i widziałam że na stronie tego portalu nobiles/pl można znaleźć wiele ciekawych inspiracji w tym zakresie. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: malinka »

Ach te remonty.... No, ale co zrobić, potrzebne są.... Dzięki nim możemy poprawić wygląd swojego domu i czuć się w nim jeszcze bardziej komfortowo. Ja właśnie też małymi krokami przymierzam się do remontu, dlatego zastanawiam się aktualnie modne kolory ścian na przedpokój jakie są? Macie jakieś wskazówki?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: zuzia852 »

Ja remont mieszkania zaczynać będę niedługo, muszę jeszcze tylko okna do niego nowe wybrać. Tutaj okna.waw/pl/poradnik/opinie-o-oknach-internorm jak tak czytam opinie od klientów o oknach to chyba je wybiorę. Są energooszczędne a mi na tym też na pewno zależy.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: sofia11 »

Bardzo pomocne porady dotyczące budowy i remontu znajdziesz tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/od-c ... ac-remont/ Mi się sprawdzają :) Własnie remontujemy stary dom na wsi i idzie nam całkiem nieźle :)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Remont mieszkania

Post autor: goskaa54 »

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj okna powinieneś otrzymać, warto przyjrzeć się ofercie firmy https://www.drutex.pl/ . Podsiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży więc na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni model okna do swojego domu. Oprócz okien polecam zainteresować się ofertą na rolety, można od razu dobrać odpowiednie rolety do okien.


ODPOWIEDZ