Płytki do salonu

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Płytki do salonu

Post autor: Magiee54 »

Zamierzacie zamówić przez internet płytki do salonu? Szukacie atrakcyjnej oferty? Jeśli tak, to szczerze mogę wam polecić tą stronę https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczeni ... -betonowe/. Sam u nich kupowałem płytki do swojego domu i muszę powiedzieć, że prezentują się one naprawdę dobrze. Ciężko znaleźć lepszą okazję w internecie, gorąco polecam!

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Płytki do salonu

Post autor: Franczeska »

Mi bardzo się podobają salonu w stylu industrialnym. Do takiego salonu świetnie pasowałyby moim zdaniem płytki drewnopodobne oraz beton na ścianach. Taki efekt można uzyskać wykorzystując specjalne farby dekoracyjne. Co powiecie na farbę arteco 1 valpaint z oferty na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/79-farba-dekoracyjna-arteco-1-valpaint-cena.html? Mi osobiście bardzo się ona podoba ;)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Płytki do salonu

Post autor: irenka »

Wszystko zależy od stylistyki salonu. Ale bardzo popularne są teraz płytki patchwork. Świetnie się prezentują. Nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. W dobrych sklepach online bez problemu można takie płytki zamówić. Wiem, że Home 100 ma szeroką ofertę. Popatrz home100/pl/plytki-patchwork - stylowe, eleganckie. Nie tylko w salonie będą dobrze się prezentować.


ODPOWIEDZ