Aranżacja ogrodu

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: farah557 »

Ja sama zajmuję się urządzaniem i pielęgnacją ogrodu. W tym roku postawiłam na słoneczniki - już nie mogę się doczekać, aż wyrosną i będą super ozdobą podwórka. Jeśli interesuje Was temat uprawy słonecznika, to odsyłam do tego poradnika ogarnijogrod/pl/siew-slonecznika-kiedy-i-jak-gleboko/.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: zezowaty »

Nie wyobrażam sobie ogrodu w którym nie ma stołu przy którym można np wypić kawkę. Ostatnio przeglądając internetowe oferty trafiłem na taką tu miloohome/pl/ogrod/stoly-ogrodowe.html Są tu propozycje różnych stołów min metalowych, plastykowych a też i z drewna. Mi najbardziej spodobał się stół z tacą obrotową. Może i was zainteresują te propozycje.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: pariss »

widzę, ze część osób działa samodzielnie a część decyduje się jednak skorzystać z pomocy doświadczonych w branży firm. Też jestem zdania, ze warto :) jeśli chodzi o konkretną firmę to myślę, ze warto wspomnieć o trawarica/pl/. Zapiszcie sobie ten namiar jeśli mieszkacie we Wrocławiu czy okolicach. Rozbudowana i kompleksowa oferta, niewygórowane ceny a do tego profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: kygo »

Może zainteresuje Was także profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: brukgarden/pl/ . Firma ta specjalizuje się w wykonawstwie powierzchni biurowych i aranżacji terenów zieleni. Warto się z nimi skontaktować.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: chorobo »

Jeżeli interesujecie się rolnictwem i przydałyby się wam nowe nawozy, to myślę, że warto w wolnej chwili zapoznać się z propozycjami od tego producenta nitrogenpolska/pl/mocznik-32-z.html Przyznam szczerze, że kupowałam kilka produktów ich firmy i nie ukrywam, że byłam bardzo zadowolona z tego, jak działają one na moje roślinki.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: zuzia852 »

Ja aranżować będę teraz nie mój ogród ale taras. Tutaj gardenspace/pl/taras-na-balkonie widziałam już jakie aranżacje są modne w tym sezonie i którąś z nich na pewno wybiorę. A wy jakie macie u siebie na balkonach i tarasach? Może mnie zainspirujecie.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: farah557 »

Jeśli szukacie ciekawych roślin do swoich ogrodów, to polecam trochę poszperać w tej encyklopedii roślin ogarnijogrod/pl/encyklopedia-roslin/. Można tam znaleźć opisy rzadkich i nietypowych roślin dla polskiego krajobrazu, ale które świetnie się sprawdzą w naszym klimacie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: kasiunia »

Ogród to miejsce, w którym bardzo lubimy odpoczywać i relaksować się. Zadbajmy więc o to aby wyglądał czysto i schludnie. Potrzeba do tego ciągłego zajmowania się trawnikiem, roślinami a także architekturą ogrodową. Czasami konieczna jest także renowacja płyt chodnikowych bo na powietrzu narażone są one na działanie róznych czynników więc co jakiś okres czasu trzeba o nie zadbać i odnowić.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: Bonia »

A ja kupiłam sobie wędzarnię doogrodu fasanio/pl/produkty-i-akcesoria-do-wedzenia/ Jest estetyczna i wygląda jak mała architektura.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Aranżacja ogrodu

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chcesz aranżować ogród to pomyśl o tym aby stworzyć taras albo jeszcze lepiej zbudować ogród zimowy. Odwiedź witrynę tego producenta drutex/pl/ który ma nowoczesne rozwiązania i zapewni ci systemy tarasowe jak i możliwość postawienia ogrodu zimowego. Idealny partner do tego typu zadań.


ODPOWIEDZ