uprawy rolne

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
uprawy rolne

Post autor: Danuta »

Jakie macie sposoby na ochrone upraw rolnych? Licze na konkretne podpowiedzi

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: uprawy rolne

Post autor: zezowaty »

Zobacz sobie tu agropixel/pl/ Tu znajdziesz odstraszacze z z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych. One odstraszają zwierzęta od upraw rolnych. Min odstraszają dzikie zwierzęta takie jak: dziki, sarny, jelenie czy zające. Moim zdaniem warto się z tą ofertą zapoznać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: uprawy rolne

Post autor: zuzia852 »

Macie jakiś problem z chwastami przy uprawach? Czy masz może na nie jakieś sposoby? Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby użycie informacji ze strony ekolia/pl/jakie-chwasty-sa-najczestsze-na-polskich-uprawach-i-jak-z-nimi-walczyc/ , który sprawia, że chwasty się nie pojawiają, a warzywa są bezpieczne.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: uprawy rolne

Post autor: knot »

A gdzie kupujecie jakieś opryskiwacze i tego typu rzeczy? Wpadłem ostatnio na taki tekst - sklepdaglezja/pl/blog/podpowiadamy-gdzie-zakupic-opryskiwacze-i-akcesoria-marki-marolex Może wam się przyda taka informacja? Wydaje się wszystko bardzo rzetelnie i fajnie opisane

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: uprawy rolne

Post autor: farah557 »

A jak zwalczacie w swoich uprawach choroby grzybowe? Tego roku miałam z tym duży kłopot i zastanawiam się, w co zaopatrzyć się na kolejny rok. Czy taki miedzian target/com/pl/produkty/miedzian-50-wp się sprawdzi?


ODPOWIEDZ